Лікування ігрової залежності

0 Коментарі

Ігрова залежність (лудаманія або азартна гра) - це тип психологічної залежності, що проявляється в неконтрольованому і нестримному голоді до азартних ігор. Цей емоційний розлад призводить до депресії.

Розвиток цивілізації, електроніки і азартних ігор породило нескінченну кількість спокус і ілюзорних шляхів швидкого збагачення. Багато людей стали грати в азартні ігри як шанс полегшити стрес і поліпшити своє фінансове становище. Але навіть не помітивши, вони стали заручниками гральних автоматів і опинилися в замкнутому колі, майже не маючи можливості знайти вихід.

Азартна гра, як і будь-яка залежність, має кілька етапів. Все починається з загального і, здавалося б, нешкідливого бажання грати. Проте з часом гравець відчуває, що потрібно все частіше виконувати це бажання. Суб'єктивно він все ще не відчуває ніякого психічного стресу, викликаного азартними іграми, і йому здається нешкідливим проведенням часу, як і раніше.

Але незабаром стає важче придушити бажання грати. Є нестримний голод до азартних ігор, і гравець не може зупинитися навіть після прибутку. Як результат, всі гроші є втраченийі лише відсутність коштів може тимчасово зупинити спробу. Незважаючи на збитки, він твердо вірить, що він неодмінно виграє все і отримає великі гроші, і, отже, продовжує грати з зростаючим ентузіазмом.

Після згаданого етапу слідує наступний, коли думки про азартні ігри споживають більшу частину життя гравця. Під час пауз між азартними іграшками залежний чоловік намагається отримати гроші, щоб покласти гроші, позичає нескінченно від родичів, продає майно або влаштовує кредити, але отримавши заповітні кошти, він знову їх втрачає. Без очікуваних виграшів він стає одержимим. На цьому етапі можна знайти себе у важкій депресії в будь-який час.

Лікування наркоманії є складним і тривалим процесом. Психічний бонус робить велику роботу за участю різних фахівців і тренерів. Все лікування будується навколо пацієнта і проводиться на відкритому повітрі. Використання різних методик, спрямованих на зміну свідомості пацієнта і життєвих пріоритетів, а також позбавлення голоду від азартних ігор сприяє досягненню терапевтичних цілей і звільненню пацієнта від ігрової залежності.

Психотерапія є основним і незамінним методом лікування ігрової залежності. Використовується когнітивно-поведінкова терапія
Психічний бонус неодноразово доводив свою ефективність при лікуванні залежностей у пацієнтів.

У процесі роботи з психотерапевтом (здійснюється протягом всього курсу лікування) пацієнт повністю змінює свій світогляд і, головне, ставиться до власної проблеми: він починає усвідомлювати руйнівний вплив ігрової залежності на його життя .

Якщо діагностика виявляє будь-які супутні психічні розлади, включаючи депресію, то психотерапія спочатку спрямована на позбавлення від всього комплексу розладів.

Пацієнт вчиться позбавлятися від причин, які провокують азартні ігри, знайомиться з методами самоконтролю в стресових ситуаціях і замінює негативні думки більш оптимістичними і позитивними.

Лікування ігрової залежності Оновлено: Січень 12, 2019 Автор: Damon