Вегас Удача скріншот
Зберігати RSS

Вегас

Умови та положення є юридично обов'язковою угодою. Отримуючи доступ до Веб-сайтів, ви погоджуєтеся з умовами, а також правилами для кожного з продуктів, які ми пропонуємо. Якщо ви не згодні з будь-якими положеннями Умов, ви повинні негайно припинити користуватися веб-сайтами.

Ви також повинні ознайомитися з нашою політикою конфіденційності, яка доступна тут

Ці Загальні положення та умови останнім часом були оновлені на 31 грудня 2018.

1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС

1.1 Ми є компанією Bgo Entertainment Limited компанії Inchalla, Le Val, Alderney, GY9 3UL, компанією, зареєстрованою в Олдерні під реєстраційним номером 1839 (“we"Або"us"Або"наші»).

1.2 У цих Загальних положеннях та умовах, “ви"Або"ваш"Означає вас, особу, яка використовує веб-сайти та / або азартні послуги, доступні вам або через веб-сайти ("послуги»).

1.3 Якщо у Вас виникли питання, скарги або коментарі щодо Сайтів або Умов, Ви можете зв'язатися з нами електронною поштою support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

2. РЕГУЛЮВАННЯ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ

2.1 Ми маємо ліцензію та регулюється Комісією з азартних ігор Великобританії відповідно до положень UK Акт азартних ігор 2005 для цілей надання ігорних послуг клієнтам у Великобританії (номер ліцензії 39533). Більш детальну інформацію про нашу ліцензію можна знайти тут.

2.2 Послуги азартних ігор, які ми пропонуємо клієнтам за межами Великобританії, регулюються нашою ліцензією з Комісією з контролю азартних ігор Alderney ("AGCC”), Як видається під розділом 7 Указу Олдерні eGambling 2009. Ліцензія була надана компанії Bgo Entertainment Limited на 24 лютому 2012.

3.YOUR ACCOUNT

Вимоги щодо прийнятності

3.1 Щоб відкрити обліковий запис і скористатися послугами, потрібно:

3.1.1 віком не менше вісімнадцяти (18) років, або, якщо територія, на якій ви проживаєте, встановлює більш високий вік, ніж цей, такий вищий вік (Мінімальний вік»);

3.1.2 жити на території, на якій ми приймаємо користувачів, і в яких використання Сайтів і Послуг не є незаконним;

3.1.3 реєструватися на своє власне ім'я, на свою власну вигоду і не реєструватися або грати від імені будь-кого іншого;

3.1.4 мати дійсний банківський рахунок або спосіб оплати, який доступний на нашому сайті і зареєстрований на адресу на території, на якій ми приймаємо користувачів;

3.1.5 заповнити реєстраційну форму повністю та чесно;

3.1.6 не були виключені з азартних ігор;

3.1.7 мати не виключені з азартних ігор; Ви не можете надіслати вам жодного повідомлення. Якщо будь-яка зміна неприйнятна для вас, ви ще не мали закритого нами облікового запису відповідно до пункту 7.2 (забороненої діяльності) або пункту 9.3 (порушення просування), а також не виключали себе від азартних ігор (див. ').

3.1.8 не бути нашим співробітником або будь-яким співробітником будь-якого з наших ліцензіатів, дистриб'юторів, оптовиків, дочірніх компаній або інших агентств, постачальників, роздрібних торговців, а також у найближчих родичах будь-якої такої особи; і

3.1.9 завжди дотримуватись цих Загальних положень та умов, а також будь-яких інших умов, що застосовуються до надання Вами Послуг (включаючи Playtech Ліцензійна угода кінцевого користувача, яка знаходиться в додатку 1 до цих Загальних умов.

3.2 Наразі ми не приймаємо користувачів з таких країн: США, US / GB Віргінські острови, Малі території США, Північна Корея, Китай, Сирія, Ємен, Іспанія, Італія, Франція та заморські регіони, Афганістан, Лівія, Сьєрра-Леоне, Іран, Ірак, Нігерія, Зімбабве, Малі, Судан, Бельгія, Греція, Ізраїль, Німеччина, Туреччина, Швейцарія, Гонконг, Данія, Естонія, Болгарія, Кіпр, Макао, Філіппіни, Сінгапур, Угорщина, Об'єднані Арабські Емірати, Румунія, Португалія, Нідерланди, Росія, Польща, Україна, чеська Республіка, Гваделупа, Мартініка, Малайзія, Австралія, Колумбія і Швеція.

3.3 Навіть якщо ми приймаємо Вашу заявку на рахунок, залежно від території, в якій Ви проживаєте, Ви не можете мати доступ до повного спектру послуг, які ми надаємо.

3.4 Ви маєте право лише на один обліковий запис на кожному веб-сайті, і ваш обліковий запис призначений виключно для особистого користування і не використовується для будь-яких професійних або комерційних цілей або будь-якої третьої сторони. Ваш обліковий запис має бути зареєстрований у власних, правильних, імені та особистих даних, і ви не повинні дублювати свій обліковий запис через будь-яку назву, особу, родину, домашню адресу, адресу (поштову або IP-адресу), адресу електронної пошти або пристрій.

3.5 Будь-які інші облікові записи, які ви відкриваєте з нами і є повторюваними, можуть бути закриті нами. Якщо закрити дублікат облікового запису:

3.5.1 всі бонуси, безкоштовні спини і виграші, отримані від таких бонусів і отриманих безкоштовних спинів, будуть анульовані і втрачені Вами;

3.5.2 ми можемо анулювати всі виграші та відшкодувати всі депозити (менші суми, що стосуються недійсних виграшів), зроблені стосовно цього дублікату рахунку, та в тій мірі, в якій вони не будуть стягнуті з нашого відповідного дублюючого рахунку, будь-які суми Ви повертаєтеся нам у зв'язку з повторюваним обліковим записом, може бути відновлено нами безпосередньо з будь-якого іншого вашого облікового запису (включаючи будь-який інший дублікат облікового запису).

3.6 Навіть якщо ви відповідаєте критеріям прийнятності, викладеним вище, ми можемо відмовитися від прийняття вашої заявки на рахунок в будь-який час і з будь-якої причини.

Деталі облікового запису та безпека

3.7 Для того, щоб зареєструвати обліковий запис, вам необхідно надати певні особисті дані, а також створити пароль.

3.8 Ви повинні переконатися, що ваші персональні дані будуть оновлені, оскільки ми можемо надіслати вам повідомлення електронною поштою, телефоном, текстовим повідомленням або поштою. Крім того, ми рекомендуємо вам завжди виходити щоразу, коли ви закінчуєте гру на нашому сайті. Це стосується всіх пристроїв, включаючи мобільні телефони та настільні комп'ютери.

3.9 Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності вашого імені користувача та пароля та відповідаєте за всі дії, які здійснюються через ваш обліковий запис. Ви погоджуєтеся негайно повідомити нас про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису, про який ви дізналися.

3.10 За винятком нашої недбалості, ми не несемо жодної відповідальності за будь-який доступ третіх сторін до вашого облікового запису, і ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, понесені Вами в результаті неправильного використання Вашим обліковим записом будь-якої особи. За винятком нашої недбалості, всі транзакції, в яких ваше ім'я користувача та пароль були введені правильно третьою стороною, вважаються дійсними.

3.11 Якщо ви є батьком або відповідаєте за тих, хто не перебуває у віці мінімального віку, ви повинні вжити необхідних запобіжних заходів, щоб запобігти доступу таких осіб до вашого облікового запису. Особливу обережність слід приділяти мобільним пристроям, особливо якщо ви залишите свій обліковий запис між сесіями.

Перевірки ідентичності та віку

3.12 Використовувати веб-сайти або послуги, якщо ви не є мінімальним віком, протизаконно.

3.13 Для того, щоб підтвердити вашу особистість і що Ви є мінімальним віком при розгляді Вашої заяви на рахунок, ми можемо провести будь-які перевірки перевірки, як ми можемо вимагати, або як ми можемо вимагати від третіх сторін (включаючи регулюючі органи) .

3.14 Якщо ми не можемо підтвердити вашу особу і що ви є мінімальним віком задовільно, ми можемо попросити вас надати додаткову документацію, щоб ми могли це зробити. Це може включати (але не обмежується) наступну документацію:

3.14.1 дійсний, актуальний документ із фотографією (наприклад, паспорт, водійське посвідчення, національне посвідчення особи, посвідчення на роботу або будь-яка інша форма офіційного посвідчення, підписана вами). Всі документи повинні бути дійсними на час перевірки, коли застосовується дата закінчення терміну дії; і

3.14.2 підтвердження адреси (наприклад, рахунку за комунальні послуги, відомості про лікаря, листи адвокатів або виписку з банківської виписки на вашу зареєстровану адресу). Вся така документація не повинна перевищувати 3 місяців на момент перевірки і відображати ваше повне ім'я, зареєстровану адресу, дату видачі та заголовок компанії / емітента та / або логотип.

3.15 Ми можемо заморозити ваш рахунок і заборонити вам знімати кошти, доки ви не завершите ці перевірки належним чином.

3.16 Можливо, час від часу буде потрібно повторно виконувати ці перевірки з метою регулювання, бізнесу чи безпеки.

3.17 Якщо ми не змогли переконатися, що ви є мінімальним віком протягом 72 годин, коли ви відкриваєте рахунок і депонуєте кошти, ваш обліковий запис буде заморожений, і ніякі подальші азартні ігри не будуть дозволені, поки ми не переконаємося, що ви - мінімальний вік. Якщо ми виявимо, що ви не є мінімальним віком, будь-які депозити, зроблені вами, будуть повернуті вам, всі виграші, які ви накопичили, будуть втрачені вами (і можуть бути вираховані з суми будь-якого повернутого депозиту), і ви повинні повернути нам на вимогу будь-які такі кошти, які були зняті з вашого рахунку.

Анти-відмивання грошей перевірки

3.18 Незаконно вносити кошти, отримані від кримінальної, незаконної або шахрайської діяльності, до вашого облікового запису (або намагатися зробити це). На додаток до вищезгаданих перевірок ідентичності та віку, ми за законом зобов'язані здійснювати певні перевірки протидії відмиванню коштів, щоб запобігти такому поведінці.

3.19 Ми стежимо за незвичайними або підозрілими транзакціями, і ми можемо вимагати, щоб у будь-який час ви надали додаткову ідентифікаційну документацію або доказ свого джерела багатства або джерела коштів, якщо ви відповідаєте певним критеріям, якщо ми стурбовані вашим рівнем витрат, або якщо Ви підозрюєте, що Ви можете вносити кошти, отримані від кримінальної, незаконної або шахрайської діяльності. Поки ви не пройшли належним чином таку перевірку, ми можемо заморозити ваш обліковий запис і обмежити вилучення будь-яких коштів (включаючи виграші та депозити).

3.20 Якщо ми обґрунтовано підозрюємо кримінальну, незаконну або шахрайську діяльність, ми можемо повідомити про таку діяльність відповідному регулятору або органу, закрити ваш обліковий запис і зберегти всі кошти на вашому рахунку (включаючи депозити та виграші).

Закриття облікового запису

3.21 Ви можете закрити свій обліковий запис у будь-який час, надіславши нам не менше, ніж 24 годинне повідомлення, і зв’яжіться з нами за адресою support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

3.22 Коли ви вимагаєте закриття вашого рахунку відповідно до пункту 3.21, ми, з урахуванням пункту 3.23, повернемо вам будь-який непогашений залишок на вашому рахунку за вирахуванням збору за вилучення (як зазначено в параграфах 4.17 і 4.18). При погашенні будь-якого непогашеного залишку ми будемо використовувати найновіший спосіб оплати на вашому рахунку або будь-який інший спосіб оплати, який ми можемо обґрунтовано вибрати.

3.23 Після закриття за вашим запитом ми маємо (без обмеження наших прав за пунктами 3.19 і 3.25) мати право утримувати будь-яке погашення непогашеного залишку на вашому рахунку, будь-які гроші відповідно до пунктів 7.2 і 9.3.

3.24 Ви також можете самостійно виключити свій обліковий запис або тимчасово призупинити свій обліковий запис, використовуючи функцію 'time-out'. Самовиключення та призупинення діють негайно. Деталі обох інструментів додатково викладені у розділі відповідальних азартних ігор на веб-сайтах.

3.25 На додаток до інших наших прав у цих Загальних положеннях та умовах, щоб закрити ваш обліковий запис з певних причин, ми можемо закрити ваш обліковий запис у будь-який час з будь-якої причини після письмового повідомлення. Якщо ми зробимо це, з урахуванням пункту 3.27, ми видамо Вам всі кошти, що залишилися на вашому рахунку на момент закриття.

3.26 Якщо ми вирішили закрити свій обліковий запис, окрім випадків, коли застосовуються абзаци 3.24 і 3.27, якщо ви отримали або отримали активний бонус, ми дозволимо вам отримати бонус або використати залишок бонусу і виконати будь-які вимоги щодо ставок. пов'язані з бонусом. У випадку, якщо цей пункт застосовується, ми повернемо залишок на вашому рахунку, як тільки це буде практично можливо після використання будь-якого бонусу або за вашим запитом.

3.27 Якщо ми закриваємо ваш обліковий запис відповідно до пункту 7.2 (забороненої діяльності) або пункту 9.3 (зловживання рекламою), баланс вашого облікового запису не буде повернуто і вважатиметься втраченим вами в межах будь-якої претензії, яку ми можемо надати ви, як на дату будь-якого такого закриття (незалежно від вашого облікового запису, дублікату рахунку або іншим чином).

Заморожування облікового запису

3.28 Ми маємо право заморозити ваш обліковий запис в будь-якому випадку, зазначеному в цих Умовах. У випадках, коли ми заморозили ваш обліковий запис:

3.28.1 не дозволяється жодна діяльність (включаючи депозити, зняття коштів або ігор) до дати, коли ми її знову активуємо;

3.28.2 бонуси або винагороди не будуть зараховані на рахунок або погашені; і

3.28.3 ми розглянемо питання, яке призвело до призупинення, і намагаємося вирішити його якнайшвидше, щоб облік можна було відновити або закрити.

4. ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ВИКЛЮЧЕННЯ ФОНДІВ

Внесення коштів

4.1 Ви можете додавати кошти на свій рахунок різними способами оплати, включаючи (але не обмежуючись) Visa, Mastercard, PayPal, Maestro, Skrill та Neteller. Доступні методи можуть змінюватись залежно від того, де ви знаходитесь, і це буде відображено в варіантах, представлених у нашому інтуїтивному касі. Для внесення коштів можна використовувати лише спосіб оплати, зареєстрований на ваше ім'я. Якщо ви зробите депозит, використовуючи спосіб оплати, щодо якого ви не є власником рахунку, ми залишаємо за собою право розглядати будь-який депозит як недійсний і будь-який виграш, що виникає з такого депозиту, як недійсний, до завершення всіх відповідних перевірок.

4.2 Ви можете вибрати декілька способів оплати. Коли ви додаєте новий спосіб оплати, ви повинні внести депозит за допомогою цього способу оплати, перш ніж будь-який зняття може бути оброблений цим способом оплати.

4.3 Мінімальна сума, яку ви можете внести на свій рахунок в одній транзакції, - £ 10 (або еквівалент у вибраній валюті). Ви можете встановити ліміт депозиту у своєму обліковому записі в будь-який час, відвідавши розділ "Відповідальна гра" на веб-сайтах. Будь-який ліміт депозиту, який ви встановлюєте, не може бути збільшений без надання нам попереднього повідомлення 24 про ваше бажання збільшити ліміт депозиту, і тільки після повторного запиту збільшення після закінчення 24 годин відбудеться збільшення.

Депозитні платежі

4.4 Ми не несемо відповідальності за будь-які збори або збори, які застосовуються емітентом вашої картки, банком або фінансовою установою внаслідок внесення депозиту на ваш рахунок.

4.5 За кожен внесок, який ви внесете до свого облікового запису в розмірі £ 500, ми будемо стягувати плату за компенсацію податку в розмірі 2.5% від суми депозиту (за умови мінімум 50p (або еквівалента у вибраній валюті)). Це означає, що якщо ви внесите £ 100, ми будемо стягувати £ 102.50 за вашим способом оплати і £ 100 буде зараховано на ваш рахунок або якщо ви внесите £ 10, ми будемо стягувати £ 10.50 за вашим способом оплати і £ 10 буде зараховано на ваш облікового запису.

Ваші депозитні кошти

4.6 Ніякі відсотки не підлягають сплаті за будь-які кошти, що знаходяться на вашому рахунку. Щоб уникнути сумнівів, ви не повинні використовувати свій обліковий запис для будь-яких інших цілей, окрім як для використання веб-сайтів та послуг (наприклад, як банківський рахунок), і якщо ми дізнаємося про депозити та зняття коштів без відповідних ігор, ми залишаємо право на відрахування адміністративного збору.

4.7 Ми не пропонуємо послуги кредитування.

4.8 Ваші кошти зберігаються на окремому банківському рахунку з наших рахунків. Обліковий запис називається "Обліковий запис клієнта", щоб відрізнити його від інших облікових записів підприємств. Відповідно до рейтингової системи клієнтів британської комісії з азартних ігор, це відповідає вимогам щодо розподілу коштів клієнтів на рівні: основний. Відповідно, кошти вважаються незахищеними у випадку неплатоспроможності. Таким чином, ми виконуємо вимоги Комісії з азартних ігор Великобританії та Комісії з контролю за азартними іграми Олдерні.

4.9 Наше материнське підприємство BGO Limited, Люкс 5 Valley Towers, Valley Road, Біркіркара, Мальта, BKR9022 гарантувало свої наміри надавати фінансову підтримку, щоб дозволити нам виконати наші зобов'язання у випадку неплатоспроможності, включаючи фонди гравців. Якщо ми перестанемо діяти, всі розумні зусилля, щоб повернути вам гроші, будуть зроблені нашими батьками. У разі, якщо батько не зможе зв'язатися з вами, ви маєте період, який не перевищує 120 днів з дати, коли ми припинили свою діяльність, щоб зв'язатися з батьком і повернути кошти, що були заборговані. Ці кошти не можуть бути відшкодовані після закінчення періоду дня 120.

4.10 Якщо ви зобов'язані зробити це місцевим законодавством, податком або іншими органами влади, ви несете відповідальність за звітування про свої виграші та збитки, що виникають у результаті використання веб-сайтів.

Зняття коштів

4.11 Ви несете відповідальність за надання правильної інформації про банківський рахунок для вилучення коштів. Ми не будемо повертати кошти, сплачені на неправильний обліковий запис, якщо це було пов'язано з вашою помилкою.

4.12 Ви можете вибрати бажаний метод відкликання за умови, що ви вже депонували цей метод. Якщо на одному обліковому записі було використано декілька способів оплати, ми можемо виділити вилучення до вибору способу оплати. Ми можемо обробляти зняття коштів на суму понад 10,000 за допомогою банківського переказу.

4.13 Коли ви подаєте запит на зняття, у вас буде максимальний час, протягом якого ви зможете скасувати виведення, залежно від рівня гри. Наявність сторнування буде зрозуміло вам на веб-сайтах. Якщо протягом цього часу ви зробите запит на скасування, кошти не будуть зняті та повернуться до вашого облікового запису.

4.14 Ви не повинні робити або намагатися робити будь-які платежі, та / або відхиляти або відміняти будь-які платежі, які ви зробили, і ви погоджуєтеся відшкодувати нам будь-які відшкодування, відмову або скасування платежів, які ви робите, і будь-які втрати, які ми спричинили.

4.15 Ви можете подати запит на зняття коштів у будь-який час. Ви не зможете зняти кошти з вашого рахунку, і ми не будемо зобов'язані повертати кошти з вашого облікового запису, доки не буде задовільно перевірено:

4.15.1 Ваша особа, місце проживання та що Ви є мінімальним віком, відповідно до перевірок особи та віку, встановлених у параграфі 3 вище;

4.15.2 що ви не внесли кошти від кримінальної, незаконної або шахрайської діяльності відповідно до перевірок проти відмивання грошей, зазначених у параграфі 3 вище; і

4.15.3 що Ви не зробили або не намагалися здійснити будь-які відшкодування, відмови, скасування або скасування платежів.

Витрати на вилучення

4.16 Ми не несемо відповідальності за будь-які збори або збори, які застосовуються емітентом вашої картки, банком або фінансовою установою внаслідок того, що ви вимагаєте виведення коштів.

4.17 Ми стягуємо плату в розмірі £ 2.50 (або еквівалент у вибраній валюті) за всі вилучення коштів. Це означає, що, якщо ви подасте запит на вилучення £ 100, ваш банківський рахунок буде зараховано до £ 97.50.

4.18 Якщо ви запитуєте міжнародний банківський переказ, ми можемо також стягувати додаткову плату в розмірі £ 15 (або еквівалент у вибраній валюті).

5. ВІДПОВІДАЛЬНІ ТА ВИГРАШЕ

парі

5.1 Ви можете зробити ставку або ставку лише до вартості очищених коштів, які у вас є на рахунку. Ми залишаємо за собою право анулювати будь-яку ставку або ставку, яку ми, можливо, прийняли помилково, коли на вашому рахунку не було достатніх коштів.

5.2 Ми також можемо оголосити будь-яку ставку недійсними, якщо у нас є підстави підозрювати, що ви вчинили будь-яку заборонену діяльність, і в цьому випадку вам не виплачуватиметься виграш.

5.3 Мінімальна і максимальна розмір ставки варіюється від гри до гри на веб-сайтах і відображається на екрані. Для отримання додаткової інформації перегляньте окрему гру.

5.4 Після того, як Ви підтвердили деталі Вашої ставки і розпочали гру, як правило, виконуючи такі дії, як "спина", "ставка" або "гра", ваша ставка вважатиметься прийнятою, і ви не зможете змінити або змінюйте його.

Виграш

5.5 Виграші завдяки вам будуть зараховані на баланс вашого рахунку. Це не є доказом перемоги, а з урахуванням ваших прав за пунктами 12 та 16 (відповідно до застосовних) цих Загальних положень та умов ви погоджуєтеся, що наші записи (або будь-які записи наших постачальників третіх гравців) є остаточним органом у визначенні будь-яких виграші.

5.6 Всі слоти, відео покер, таблиці, карти та аркадні ігри, розміщені на веб-сайтах (за винятком прогресивних джекпотів), обмежені максимальною виплатою у розмірі £ 250,000 (або еквівалент у вибраній валюті) будь-якому одному клієнту на будь-якому етапі ставки. У більшості випадків це здійснюється за допомогою лімітів ставок, що застосовуються у відповідних іграх. Для уникнення сумнівів це незалежно від розміру ставки або кількості розміщених ставок. Якщо ви виграєте понад цю суму в одному раунді ставки внаслідок помилок у лімітах ставок, ви виграєте £ 250,000 (або еквівалент у обраній валюті), а будь-яка сума вище цього буде недійсною.

5.7 Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб помилки або помилки не відбувалися ні в одній грі, ні в будь-яких транзакціях, пов'язаних з вашим обліковим записом. За винятком наслідків нашої недбалості, ми можемо анулювати всі виграші або готівкові внески, що надаються переможцями в результаті будь-якої помилки або помилки або будь-якої технічної помилки (включаючи, але не обмежуючись, неправильні виплати гри або несправності гри) з будь-якою з ігри або пропоновані послуги. Ви погоджуєтеся втратити будь-які виграші, що виникли внаслідок таких помилок, помилок або технічних недоліків, і визнаєте, що в деяких випадках запити на відкликання можуть бути затверджені для того, щоб гарантувати, що такі помилки, помилки або технічні помилки не сталися.

Прогресивні джекпоти

5.8 Максимальні виплати не застосовуються до виграшів прогресивного джекпоту. З урахуванням пунктів 5.7 вище і 5.9 нижче, якщо ви виграєте прогресивний джекпот, ви отримаєте суму, яка відображається в прогресивній грі, яку ви граєте під час вашої перемоги.

5.9 Всі перемоги прогресивного джекпоту підлягають перевірці та перевірці постачальником гри. Суми виграшів прогресивного джекпоту можуть змінюватися в результаті перевірки та перевірки, і ви погоджуєтесь і розумієте, що підтверджена сума прогресивного джекпоту в офіційному повідомленні, отриманому від постачальника гри, визначає точну суму будь-якого виграшу прогресивного джекпоту.

5.10 Якщо ви виграєте прогресивний джекпот, ми намагатимемося виплатити вам всю виграну суму протягом 31 днів виграшу, очікуючи підтвердження суми джекпоту з боку будь-якого постачальника гри та відповідно до пункту 4.15 вище. Ми залишаємо за собою право виплати прогресивних джекпотів у валюті, в якій він сплачується нами постачальником гри.

5.11 Ми можемо вивести з експлуатації прогресивний джекпот у будь-який час з будь-якої причини.

оподаткування

5.12 Ви несете повну відповідальність за реєстрацію, оплату та облік будь-якого відповідного органу за будь-який податок або інший збір, який може бути сплачений за будь-який виграш, який Ви отримуєте.

6. НЕАКТИВНІ АБО ЗАМОРОЖЕНІ РАХУНКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІ ПЛАТИ

6.1 Якщо ви не ввійшли до свого облікового запису або не отримали інший доступ або використовували його протягом безперервного періоду 12 місяців, або якщо ваш обліковий запис був заморожений до очікування перевірки, як зазначено в пункті 3.19 протягом безперервного періоду 12 місяців, ваш обліковий запис має бути вважається неактивним. Якщо ваш обліковий запис стає неактивним, ми продовжуватимемо докладати всіх можливих зусиль, щоб задовільно завершити перевірку або використати всі розумні зусилля, щоб зв'язатися з вами, щоб визначити Ваші побажання щодо будь-яких невикористаних реальних грошових коштів.

6.2 Якщо ваш обліковий запис залишається неактивним протягом наступного періоду 12 місяців, або якщо він ще залишається замороженим, він вважається бездіяльним. Якщо ваш обліковий запис вважається бездіяльним, ми докладемо всіх необхідних зусиль, щоб нагадати вам про належне завершення перевірки або зв'язатися з вами, щоб визначити ваші побажання щодо будь-яких невикористаних реальних грошових коштів. Якщо після наступних місяців 6 ми ще не зможемо зв'язатися з вами, щоб визначити ваші побажання, ваш обліковий запис буде закрито.

6.3 Якщо ви зв’язуєтесь з нами після періоду 30-місяця та наступного закриття рахунку з метою повернення балансу вашого рахунку, ми оброблятимемо таке відшкодування, з урахуванням пунктів 7.2 та 9.3, за умови, що ви задовільно завершите перевірку відповідно до пункту 3.19, якщо потрібно до наших юридичних та регулятивних зобов'язань.

7. ЗАБОРОНЕНА ДІЯЛЬНІСТЬ

7.1 Ви погоджуєтеся, що не будете:

7.1.1 використовувати веб-сайти або послуги для будь-яких комерційних цілей або для просування своїх продуктів або послуг третьої сторони;

7.1.2 використовувати веб-сайти або послуги будь-яким способом, який може призвести до заохочення, придбання або проведення будь-якої шахрайської практики або злочинної діяльності;

7.1.3 передавати файли, що містять віруси, трояни або інші шкідливі програми;

7.1.4 доступ або спроби доступу до облікових записів інших користувачів або проникнення або спроби проникнення до заходів безпеки веб-сайтів;

7.1.5 використовувати будь-яку образливу або образливу мову в користуванні веб-сайтами та послугами (включаючи вибір імені користувача чи псевдоніма, що є образливим або образливим, або використовуючи образливий або образливий мову в нашій функції підтримки чату);

7.1.6 використовувати будь-яку технічну помилку, лазівку, помилку або неправильну конфігурацію будь-якої з ігор, що пропонуються на веб-сайтах, на вашу користь або на шкоду нам або іншим;

7.1.7 використовувати веб-сайти або послуги на території, на якій це неправомірно робити;

7.1.8 здійснювати будь-які Зловживання Промоцією (як визначено нижче у пункті 9); або

7.1.9 будь-яким іншим чином порушити будь-які з цих Умов.

7.2 Діяльність у пункті 7.1 є кожна форма "Заборонена діяльність". Ми можемо призупинити, обмежити або закрити ваш обліковий запис у будь-який час без попередження, якщо у нас є достатні підстави вважати, що ви вжили заборонену діяльність та / або відновити з вашого рахунку суму будь-яких депозитів, виплат, бонусів або виграшів, які були які зачіпаються або будь-яким чином пов'язані з забороненою діяльністю. Права, викладені в цьому пункті, не зачіпають жодних інших прав (включаючи права загального права), які ми можемо мати проти вас згідно з цими Умовами або іншим чином.

7.3 Використовуючи наші права за пунктом 7.2, ми докладемо всіх розумних зусиль, щоб гарантувати, що ми реалізуємо такі права у спосіб, який є справедливим для Вас.

7.4 Для цілей цього пункту 7:

7.4.1 "Шахрайська практика"Означає будь-яку шахрайську діяльність, здійснену Вами або будь-якою особою, що діє від Вашого імені або в змові з Вами, і включатиме, без обмежень: (а) шахрайські відрахування та активізацію рейка; (b) використання будь-якою особою на вашому рахунку будь-якої вкраденої, клонованої або несанкціонованої кредитної або дебетової картки як джерела коштів; (c) будь-яку спробу реєстрації неправдивої або неправдивої інформації; і (d) будь-який вчинок або спроба вчинку, що обґрунтовано вважається незаконною, призначеною для обману, спрямованої на уникнення будь-яких правових обмежень або недобросовісних, незалежно від того, чи завдають нам будь-які збитки або шкоду;

7.4.2 "Кримінальна діяльність”Включатиме, без обмежень, відмивання грошей та будь-яке правопорушення згідно із Законом про азартні ігри 2005.

8. Промоції, нагороди та схеми лояльності

8.1 Час від часу ми можемо пропонувати акції для нагород, такі як безкоштовні спини і бонуси або схеми лояльності (“Нагороди»).

8.2 Всі акції, нагороди та схеми лояльності підлягають умовам, викладеним у цьому пункті 8, а також будь-яким іншим специфічним умовам, що стосуються відповідної акції, винагороди або схеми лояльності, яку ми публікуємо на веб-сайтах, зокрема, у розділі "Акції". сторінки (“Умови акції”). У разі виникнення будь-яких конфліктів між Умовами промо-акції та умовами, викладеними в цьому пункті 8, застосовуються Умови Акції.

8.3 За винятком вступу до схем лояльності, акція (та винагороди, отримані з цього) не можуть бути використані спільно, або комбіновані, з будь-якою іншою акцією / нагородою.

8.4 Ви автоматично вводитеся в наші програми казино і лояльності лотереї, коли ви граєте з реальними грошима на сайті.

8.5 Якщо заохочення або схема лояльності вимагає, щоб ви зробили депозит, щоб отримати нагороду, скасоване зняття, зроблене відповідно до пункту 4.13, не вважатиметься депозитом для цих цілей.

8.6 Якщо технічна неправильна конфігурація призводить до неправильного додавання винагороди до вашого облікового запису, ми можемо виправити цю помилку, видаливши всі отримані виграші та повторно додавши нагороду з правильною конфігурацією.

8.7 Якщо ваш обліковий запис закрито за вашим запитом або в обставинах, коли абзаци 7.2 або 9.3 застосовуються, всі винагороди будуть скасовані.

8.8 Ми можемо скасувати або вилучити акцію або схему лояльності в будь-який час за нашим розумним розсудом. Будь-яка така скасування не вплине на будь-яку нагороду, яку ви вже отримали або викупили.

9. ПРОМОЦІЯ

Акції та нагороди 9.1 надаються для Вашого користування веб-сайтами та заохочують наших клієнтів. Ви не повинні:

9.1.1 використовувати кілька облікових записів для отримання винагороди або ввести акцію більше одного разу;

9.1.2 брати участь у будь-якому нерегулярному відтворенні, коли граєш з бонусними фондами, які підлягають обмеженням ставок, які видаються як частина акції або як винагорода з метою забезпечення прибутку незалежно від результату. Ми гарантуємо, що ви будете проінформовані, коли ви граєте з обмеженими бонусними фондами, нагадуєте вам, які обмеження є, і викладаєте наслідки недотримання;

9.1.3 використовувати будь-яку технічну помилку, лазівку, помилку або неправильну конфігурацію будь-якої з акцій або нагород, запропонованих на веб-сайтах, на вашу користь або на шкоду нам або іншим;

9.1.4 вступати в змову з іншими, щоб скористатися Перевагами або акціями; або

9.1.5 використовуйте VPN або маскуйте свою IP-адресу, щоб увійти в акцію або отримати нагороду, на яку ви не мали б права в іншому випадку.

9.2 Для цілей пункту 9.1 ми вважаємо, що "Нерегулярне відтворення" включає:

9.2.1 on рулеткаодин або більше з: (a) охоплюють 24 або більше доступних номерів 37; (b) ставки на червоний і чорний; (c) ставки на коефіцієнти і коефіцієнти; (d) ставки на 1-18 (включно) і 19-36 (включно); (д) ставки на всі три стовпці макета таблиці; (f) ставки на всі три десятки;

9.2.2 on баккара ставки на банкіра і гравця на одному і тому ж перевороті;

9.2.3 перехід від гри з низькою вагою (25% або менше) до гри з високою вагою (100%) після великих перемог з метою очищення вимог до ставок; і

9.2.4 використання кількох облікових записів (будь-то з самими собою чи іншими особами, утримуваними вами та / або діючими спільно з іншими) для покриття всіх або більшості у випадку можливих випадків.

9.3 Діяльність у пункті 9.1 є кожна форма "Зловживання рекламою". Ми можемо призупинити, обмежити або закрити ваш обліковий запис, скасувати будь-які винагороди, надані вам, і вимагати відшкодування будь-яких виграшів, які ви отримали в результаті зловживання рекламою (включаючи вирахування сум на рахунку) негайно і без попередження, якщо ми обґрунтовано вважаєте, що ви взяли на себе зловживання рекламою.

10. Відповідальна гра

10.1 Ми дуже серйозно ставимося до відповідальних азартних ігор. Ми надаємо можливість самостійно виключати з вашого облікового запису, затримувати час від використання свого облікового запису та встановлювати певні елементи керування для обмеження коштів або часу, який витрачається на азартні ігри. Щоб отримати докладнішу інформацію про інструменти відповідальної азартних ігор, які ми надаємо, або якщо у вас виникли зауваження щодо ваших азартних ігор, перейдіть до розділу "Відповідальна гра" на веб-сайтах або зверніться до нашої служби підтримки клієнтів і відповідальної ігрової групи.

10.2 Ми будемо використовувати всі розумні зусилля для забезпечення дотримання самовиключення. Ми здійснюватимемо обґрунтовані перевірки та гарантії для того, щоб у той час, коли Ви були виключені, Ви не надсилали маркетингові матеріали про азартні ігри від нас і що Ви не маєте доступу до Служб. Проте, самовиключення вимагає спільного зобов'язання як вас, так і нас. Під час періоду самовиключення ви не повинні намагатися відкривати нові або повторювані рахунки, і ви погоджуєтеся з тим, що ми не несемо жодної відповідальності або відповідальності, якщо ви продовжуєте грати в азартні ігри та / або прагнете використовувати веб-сайти, і ми не визнаємо або визнаємо, що ви Виключено в обставинах, які не підлягають нашому розумному контролю, особливо, якщо Ви змінили будь-яку з реєстраційних даних, що раніше були подані (в тому числі, якщо Ви відкриваєте інший обліковий запис, що має фактично таку ж інформацію, хоча і введений у реєстраційну форму іншим способом).

10.3 Якщо ми підозрюємо, що у вас є проблема з азартними іграми, ми можемо заморозити ваш обліковий запис, доки ми проводимо додаткові перевірки, щоб встановити, чи вам потрібен ваш рівень витрат. Після цих перевірок, якщо ми виявимо, що ви не керуєте своїми азартними іграми, ми можемо закрити ваш обліковий запис і видати вам усі реальні грошові кошти, залишені на вашому рахунку під час закриття.

10.4 Національна асоціація з освітніх ресурсів та навчання з питань гри в азартні ігри (GAMCARE) (www.gamcare.org.uk) надає інформацію, консультації та консультації окремим особам, їхній родині та друзям, які мають занепокоєння щодо проблемних азартних ігор. Номер безкоштовної телефонної лінії GAMCARE (доступний 8am - опівночі, 7 днів на тиждень) - 0808 8020 133).

11 ПОСЛУГИ КЛІЄНТА

11.1 Ми надаємо послуги з підтримки клієнтів для всіх наших гравців. З нашою командою обслуговування клієнтів і відповідальною ігровою командою можна зв'язатися по електронній пошті, по телефону і в режимі реального часу. Наші години роботи та наші контактні дані можна знайти на допомога стр.

11.2 Коли ви звертаєтеся до нашої служби підтримки клієнтів і відповідальної ігрової команди, вони проведуть перевірку ідентичності, щоб переконатися, що ви є власником облікового запису.

11.3 Будь ласка, зверніть увагу, що всі взаємодії з нашою службою обслуговування і відповідальною ігровою командою і VIP-командами (включаючи телефонні дзвінки) можуть бути записані для навчання, моніторингу та забезпечення якості.

12. СКАРГИ ТА СПОРИ

12.1 Ми сподіваємося, що ви повністю задоволені веб-сайтами та послугами. Однак, якщо у вас є скарги, у цьому розділі пояснюється, як зробити таку скаргу, і процес, який ми будемо застосовувати, як тільки ви це зробите.

12.2 Ви можете подати скаргу до нас у будь-який час, звернувшись до нашої служби підтримки клієнтів і відповідальної ігрової команди, надіславши електронною поштою support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com або відвідування допомога стор. Будь ласка, вкажіть своє ім'я користувача, повне ім'я, якомога більше подробиць про скаргу і, якщо необхідно, вкажіть будь-які відповідні вкладення.

12.3 Будь-які скарги повинні бути зареєстровані в нашому відділі обслуговування клієнтів та відповідальній ігровій команді протягом 6 місяців після настання події, на яку посилається скарга. Ми не зможемо розглядати будь-яку скаргу щодо події, яка датується цим періодом часу.

12.4 Ми підтвердимо отримання більшості скарг протягом 24 годин. У деяких рідкісних випадках наше підтвердження може бути відкладено (наприклад, якщо суть повідомлення або факти щодо скарги неясні).

12.5 У деяких випадках ваша скарга буде простою (наприклад, непорозуміння або визнана системна помилка). Ці скарги можуть бути вирішені швидко нашою службою підтримки клієнтів і відповідальною ігровою командою і без тривалого розгляду відповідно до нашого повного процесу оскарження. Якщо це так, ми залишаємо за собою право.

12.6 Всі інші скарги будуть переходити до нашого розгляду стадії 1, після чого член нашої служби підтримки клієнтів і керівництво команди відповідальної ігрової групи буде доручено розслідувати вашу скаргу і відповідати на неї. Після завершення такого розслідування (як правило, протягом робочих днів 5) ми повідомлятимемо Вам про наше рішення стосовно скарги.

12.7 Якщо ви не задоволені нашим рішенням і відповідь на вашу скаргу на даному етапі, тоді, якщо ми не повідомили вас, що таке рішення є нашим остаточним рішенням, ви можете попросити вашу скаргу перейти до нашого розгляду стадії 2. На цьому етапі було б корисно, якщо б ви могли визначити, чому ви залишаєтеся незадоволеними рішенням Stage 1.

12.8 Етап 2 скарги будуть досліджені старшим керівництвом. Інформація, розглянута на етапі 1, буде розглянута поряд з рішенням та будь-якою іншою наданою інформацією. Після завершення такого розслідування ми повідомлятимемо Вам про наше рішення стосовно скарги та окреслюємо, які варіанти доступні для Вас, якщо Ви залишитеся незадоволеними результатом.

12.9 Ми прагнемо вирішити всі скарги якнайшвидше і будемо докладати всіх розумних зусиль, щоб завершити процес оскарження протягом 8 тижнів нашого початкового підтвердження. Ми продовжимо цей 8-тижневий період, якщо ви не будете вчасно брати участь у процесі подання скарг, беручи до уваги будь-які затримки, викликані такою невдачею. Якщо виявиться, що нам знадобиться більше, ніж 8 тижнів, ми напишемо вам, щоб повідомити вам про переглянуту часову шкалу.

12.10 Ми залишаємо за собою право винести остаточне рішення стосовно будь-якої скарги на будь-якій стадії цього процесу, особливо якщо ми вважаємо вашу скаргу безпідставною, легковажною, недобросовісною або легко вирішуваною. Якщо ми зробимо це, ми зробимо це вам зрозумілим і у вас буде вибір прийняти рішення або перейти до ADR (якщо це можливо - див. Пункт 12.11).

12.11 Якщо ви не згодні з нашим остаточним рішенням, скарга стосується азартних послуг, які ми надаємо, і ви проживаєте у Великобританії, ви маєте право шукати вирішення вашої скарги через процедуру альтернативного вирішення спорів (“ADR”). Ми призначили eCOGRA нашим постачальником послуг ADR. Якщо вартість суперечки менша за £ 10,000, ми будемо виконувати будь-яку процедуру ADR відсутність матеріальних або явних помилок з боку постачальника ADR. Ви можете зв'язатися з eCOGRA через їхній веб-сайт, який можна знайти тут.

12.12 Зверніть увагу, що скарги, які не стосуються азартних послуг, які ми надаємо (наприклад, погане обслуговування клієнтів, типи продуктів, що пропонуються), не підходять для направлення до нашого постачальника ADR і будуть розглядатися внутрішньо.

12.13 Якщо ви не згодні з рішенням нашої команди старшого керівництва і перебуваєте в іншій країні, ніж Великобританія, ви повинні зв'язатися з AGCC через їхній веб-сайт, який можна знайти тут. Ми будемо дотримуватися будь-якого рішення, прийнятого AGCC, і допомагати їм у проведенні будь-якого розслідування. Будь ласка, зауважте, що AGCC не може вирішувати будь-які спори, пов'язані з іграми, що надаються компанією SG Digital.

12.14 Ви також маєте право подавати свою скаргу до платформи Європейського онлайнового розв'язання спорів (ODR), яка доступна тут. Однак майте на увазі, що це може збільшити час, необхідний для вирішення вашої скарги.

12.15 Ми очікуємо, що всі факти та зміст скарг залишатимуться конфіденційними між нами під час процесу оскарження та будь-якої процедури ADR. Це не стосується випадків, коли ви бажаєте шукати конфіденційну консультацію або якщо закон або судовий процес вимагають публічного розголошення. Ніщо в цьому процесі не має на меті вплинути на ваші юридичні або статутні права в цьому відношенні.

13. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

13.1 Ви повинні переконатися, що ви прочитали нашу Політику конфіденційності, яка містить важливу інформацію про використання Ваших особистих даних та іншу інформацію щодо конфіденційності. Доступ до Політики конфіденційності можна отримати тут.

13.2 Ми будемо співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами або регулюючими органами або судовими постановами, які вимагають або спрямовують нас на розкриття особи або місцезнаходження кого-небудь з метою запобігання або виявлення злочинів або затримання або переслідування порушників. Можуть існувати інші обставини, в яких ми можемо вимагатись законом розкривати інформацію про вас або ваше використання веб-сайтів або послуг.

14. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

14.1 Веб-сайти та весь вміст, а також програмне забезпечення, доступне на ньому (включаючи, але не обмежуючись, іграми), належать нам або ліцензовані нам. “Bgo”, “bgo.com”, “powerpins”, “powerspins.com”, “bgo Live”, “bgo bingo”, “candy club”, “vegasluck” та “vegasluck.com” є торговими марками, знаками обслуговування, і торгові назви, якими ми володіємо.

14.2 Використання Вами Сайтів та його змісту не надає Вам права щодо прав інтелектуальної власності, включаючи, без обмежень, торгові марки, логотипи, графіку, фотографії, анімації, відео та текст або інтелектуальну власність третіх сторін на веб-сайтах та його вміст (включаючи, але не обмежуючись будь-якою з ігор).

14.3 Ви не маєте права копіювати, відтворювати, публікувати, завантажувати, публікувати, транслювати, записувати, передавати, комерційно експлуатувати, редагувати, публікувати або будь-яким чином розповсюджувати Послуги, веб-сторінки або матеріали на веб-сайтах або комп'ютерних кодах елементи включаючи веб-сайти, окрім як для особистого користування.

14.4 Ми можемо зробити доступним програмне забезпечення, яке можна завантажити та встановити на вашому ПК, мобільному та / або будь-якому іншому пристрої. За умови дотримання цих Загальних положень та умов, ми надаємо вам скасовувану, невиключну, не підлягає ліцензуванню, непередаваемую ліцензію на використання цього програмного забезпечення на ПК, мобільному та / або будь-якому іншому пристрої, що належить або керується вами, виключно з метою використання вашого облікового запису та наших Послуг.

14.5 Будь-яке використання, відмінне від дозволеного за цими умовами, може бути здійснене лише за нашим попереднім дозволом.

15. ПОСИЛАННЯ ДО ІНШИХ ВЕБ-САЙТІВ

15.1 Ми можемо час від часу надавати посилання на інші веб-сайти (через рекламу або інше). Ці посилання надані лише для зручності та зручності. Ми не контролюємо такі веб-сайти третіх сторін і не несемо відповідальності за їхній вміст. Наше включення посилань не означає жодного схвалення матеріалу, що міститься в таких веб-сайтах, або будь-якої асоціації з їхніми операторами.

15.2 Ви визнаєте, що ми не будемо учасником будь-якої транзакції або контракту з третьою стороною, яку Ви можете укласти, і ми не будемо нести відповідальність перед Вами у зв'язку з будь-якими збитками або збитками, які Ви можете зазнати, використовуючи ці веб-сайти. Ви погоджуєтеся, що ви не будете залучати нас до будь-яких спорів між вами та третьою стороною.

16. НАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ДО ВАС

16.1 Ніщо в цих термінах не призначене для:

16.1.1 виключити або обмежити нашу відповідальність за шахрайське спотворення або за смерть або особисту травму внаслідок нашої недбалості або недбалості з боку нас, наших співробітників або агентів;

16.1.2 обмежити свої статутні права (передбачені законом права включають, наприклад, те, що ми надаватимемо Служби з розумною майстерністю та обережністю і протягом розумного часу). Докладніше про відвідування статутних прав www.citizensadvice.org.uk.

16.2 Ви маєте певні засоби правового захисту, якщо ми порушуємо будь-які ваші права, які можуть застосовуватися незалежно від цих Загальних положень та умов. Ніщо в Загальних положеннях та умовах не поширюється на ці юридичні права або інші права, на які Ви також маєте право.

16.3 За винятком зазначеного вище, і за винятком будь-яких виграшів, законно належних Вам у відповідності до пунктів 5.5 - 5.10, наша максимальна відповідальність перед Вами за цими Умовами обмежена більшою з:

16.3.1 якщо така відповідальність стосується конкретної ставки або ставки, вартість такої ставки або ставки, що виплачується вами;

16.3.2 якщо така відповідальність стосується неправильного використання коштів на вашому рахунку, суми, яку ми втратили;

16.3.3 стосовно будь-якого іншого зобов'язання, п'ять тисяч фунтів стерлінгів (£ 5,000).

16.4 За винятком пунктів 16.1 - 16.3 вище, ми не несемо відповідальності за:

16.4.1 втрати, не спричинені нашим порушенням Умов;

16.4.2 непрямі збитки, які є побічним ефектом основних збитків або збитків, і які не є обґрунтовано передбачуваними вами та нами під час прийняття цих умов;

16.4.3 збитки для бізнесу та / або збитки для не споживачів;

16.4.4 втрати, спричинені обладнанням та пристроями, які ви використовуєте для доступу до веб-сайтів та / або послуг;

16.4.5 втрата або пошкодження доброї волі або репутації; і

16.4.6 ненадання послуг або виконання будь-яких наших зобов'язань за цими умовами, якщо така відмова пов'язана з подіями, що не підпадають під наш контроль. “Події поза нашим контролем"Означає будь-яку причину поза нашим розумним контролем, що перешкоджає нам надавати Послуги або виконувати будь-які інші наші зобов'язання за цими умовами і включає, але не обмежується, вогонь, повені, бурю, бунт, цивільне порушення, війну, ядерну аварію, терористичну діяльність і діяння Бога.

16.5 Хоча ми робимо розумні зусилля, щоб виправити будь-які помилки, дефекти, пропуски або неполадки в Веб-сайтах і Послугах, як тільки це стане практично, як тільки вони будуть представлені нам на увагу, ми не обіцяємо, що веб-сайти та / або Послуги не матимуть помилок , дефектів, пропусків або несправностей.

16.6 Ми не обіцяємо, що веб-сайти або послуги будуть доступні безперервно і в повному робочому стані. Доступ до веб-сайтів або послуг може бути тимчасово і без попередження призупинено в разі збою системи, технічного обслуговування або ремонту або з причин, які обґрунтовано виходять за межі нашого контролю.

16.7 Веб-сайти та послуги надаються на основі «як є» і «як доступно». За винятком описаних у цьому пункті 16, ми не надаємо жодних заяв або будь-яких контрактних обіцянок щодо Послуг або веб-сайтів, включаючи, без обмежень, будь-яку надану пораду (на особистій або загальній основі).

17. ЗМІНИ ТЕХ УМОВ ТА УМОВ

17.1 Ми постійно шукаємо нові способи вдосконалення веб-сайтів та наших послуг. Тому ми можемо час від часу змінювати ці Загальні положення та умови з ряду причин, включаючи (без обмежень) з комерційних причин, дотримуватися законів або правил, або дотримуватися рекомендацій, інструкцій або інструкцій регулюючого органу.

17.2 Якщо ми вносимо суттєві зміни до цих Загальних положень та умов, ми повідомимо Вас про такі зміни одним із методів, викладених у пункті 17.3.

17.3 Якщо ми вносимо суттєві зміни до цих Загальних положень та умов, ми повідомлятимемо вас таким способом сповіщення, який, на нашу думку, буде найбільш доречним і який може містити:

17.3.1 повідомлення на веб-сайтах, і ми можемо, на власний розсуд, запросити Вас прийняти нові Загальні положення та умови будь-якою формою підтвердження, як ми вважаємо за потрібне. Якщо ви надасте нам будь-яке таке підтвердження або продовжуєте використовувати веб-сайти після повідомлення згідно з цим пунктом 17.3, ви з того часу вважатиметеся прийнятими та новими Загальними положеннями та умовами. Якщо будь-яка зміна неприйнятна для вас, ви можете або припинити користування веб-сайтами, або закрити свій обліковий запис; або

17.3.2 електронною поштою (на адресу електронної пошти, яку ви раніше надавали).

17.4 При незначних або несуттєвих змінах ми не можемо надати вам жодного повідомлення, тому слід переконатися, що ви регулярно перевіряєте веб-сайти, щоб підтвердити дату останнього оновлення термінів.

18. загальний

18.1 Якщо суд чи регулятор вважають, що будь-які положення цих Умов та умов є недійсними або не підлягають виконанню, інші положення продовжують застосовуватися.

18.2 Якщо ви порушуєте ці Загальні положення та умови, і ми не вживаємо ніяких заходів проти вас, ми все ще маємо право використовувати наші права та засоби захисту в будь-якій іншій ситуації, коли ви порушуєте Загальні положення та умови.

18.3 Ми можемо побажати передати наші права або зобов'язання, або взяти на себе контрактні зобов'язання за нашими зобов'язаннями згідно з цими Умовами на іншу юридичну особу. Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо зробити це за умови, що це не матиме негативного впливу на стандарт послуг, які ви отримуєте згідно з цими Умовами.

18.4 Ви не можете передавати будь-які свої права або зобов'язання, а також не укладайте жодних своїх зобов'язань за цими Умовами в цілому або частково.

18.5 Ніщо в цих положеннях та умовах не може тлумачитися як створення будь-якого агентства, товариства або будь-якої іншої форми спільного підприємства між вами та нами.

18.6 Ці Загальні положення та умови не призначені для надання прав нікому, крім вас і нас. Це не впливає на наше право на передачу відповідно до пункту 18.3.

18.7 Якщо ви є резидентом у Об'єднане Королівствоці Умови та відносини між вами та нами регулюються та тлумачаться відповідно до законів Англії та Уельсу. Суди Англії та Уельсу мають невиключну юрисдикцію, що означає, що ви можете пред'явити претензію в Англії та Уельсі або в країні ЄС, в якій ви проживаєте.

18.8 Якщо Ви проживаєте в будь-якій юрисдикції, окрім Сполученого Королівства, ці Загальні положення та умови та відносини між Вами та нами регулюються та тлумачаться відповідно до законів Олдерні. Суди Олдерні мають невиключну юрисдикцію, що означає, що ви можете пред'явити позов до Олдерні або в країні ЄС, в якій ви проживаєте.


Додаток 1

ДОГОВІР ЛІЦЕНЗІЇ КІНЦЕВИХ КОРИСТУВАЧІВ

ВАЖЛИВО

ЦЕ ВЕБ-САЙТ ЕКСПЛУАТАЄ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЛАТФОРМУ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ PLAYTECH LIMITED ТА КОМПАНІЇ ГРУПИ (“ВЕНДОР”) ВІД ЛІЦЕНЗІЇ від постачальника. УМОВА ВАШОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ ТА ІНШОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НИЖЧЕ) ВСТУПИТЕ В СЛІД ЛЕГАЛЬНОГО УГОДУ З НАМИ, ЯКИМ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ УГОДУ, УВАГАЙТЕ, ЩОБ ВИКОНУЄТЬСЯ ВИ НЕОБХІДНО РОЗГЛЯДАТИ ЇЇ ЗМІСТ. ЯКЩО ВИ ЗНАЄТЕ ВАМИ ВАШІ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ З ПРИЙНЯТТЯ ЦЬОГО ДОГОВОРУ, ПОСИЛАННЯ ВІДПОВІДАЛЬСЯ З АДВОКАТОМ ТА ІНШИМ ЮРИДИЧНИМ КОНСУЛЬТАНТОМ.

ВАЖЛИВО: ОСОБИ, ЯКІ МІНЮТЬСЯ В ОСОБИСТИХ ТЕРИТОРІЯХ, МОЖЛИВО ВКЛЮЧАЮТЬ СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ OF АМЕРИКА І ЇЇ ТЕРИТОРІЇ, ІЗРАЇЛЬ ТА КРАЇНИ, ВИЗНАЧЕНІ ЯК ЗАБОРОНЕНІ, ВИКЛЮЧЕНІ АБО СІЛЬСЬКІ ЯК ЧАСТИНА ТА УМОВИ І / ІЛИ СПИСОК НА САЙТІ, В КОЖНОМУ СЛУЖБІ, ЯКІ ДОПОМОГАЮТЬСЯ ВІД ЧАСУ («ЗАБОРОНЕНІ ЮРИСДИКЦІЇ») ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ШЛЯХІ І МАННЕРІ ЗВ'ЯЗКУ З НИМИ РЕАЛЬНИМИ ГРОШЕМИ ГРОШЕЙ. Щоб уникнути сумнівів, це обмеження також застосовується до резидентів та громадян інших народів, які знаходяться в забороненій юрисдикції. ФАКТ, ЩО ВЕБ-САЙТ ДОСТУПНИЙ У ЗАБОРОНЕНІЙ ЮРИСДИКЦІЇ, АБО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ОФІЦІЙНОМУ МОВІ ЗАБОРОНЕНОГО ПРАВА, НЕ ПОВІДОМЛЯЄТЬСЯ ЯК ЛІЦЕНЗІЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЮРИСДИКЦІЇ. БУДЬ-ЯКИЙ ВИПРАВЛЕННЯ ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ (НА ПРИКЛАДІ, ВИКОРИСТОВУЮЧИМ ВПН, ПРОКСІ АБО СХІДНОЮ ОБСЛУГОВУЮЧОЮ, ЯКОЮ МАСАЦІЮЄ або ІНФОРМАЦІЇ ВІД ВІД ВАШОГО ГРОМАДЯНСТВА, МІСЦЕ ТА МІСЦЕ РЕЗИДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ ЗАКУПОК ТА ВАГОКІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧЕРЕЗ ТРЕТЬОЮ СТОРІНЦІ, ЯК ВИНИКУЄТЬСЯ ТРЕТІЙ СТОРІНЦІ, ЯКІ МІСЦЕ В ЗАБОРОНЕНІЙ ЮРИСДИКЦІЇ. Якщо це відбувається, або ми маємо розумні підстави для підозри, що ви знаходитесь в будь-якому з заборонених правосуддя, це може бути наслідком закриття облікового запису вашого гравця, без зобов'язання надати вам попереднє повідомлення, заморожування фондів і надання ПРИКЛАДНІ ДЕТАЛІ ВИРОБНИКІВ ТА / АБО ВІДПОВІДНІ ОРГАНИ, ВСІ ВЗЯВЛЕНІ З ПРИКІНЦЕВИМИ ЗАКОНОДАВСТВАМИ, ТА ВИ НЕОБХІДНІ ВІДПОВІДНІ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ ТА ВТРАТУ.

ВІДВІДУВАТИ НА САЙТІ НА БУДЬ-ЯКОМУ ГРАВІ, ЯКІ ВИКОНУЄТЬСЯ ВІДПОВІДНИКОМ, ЯК ВИ ЗГОДНІ З УМОВАМИ ЦЬОГО УГОДИ. Якщо ви не згодні з будь-якими умовами цього Договору, ви не повинні приймати умови та умови і не повинні продовжувати завантажувати, інсталювати чи інше використання програмного забезпечення.

1. Визначення

Наступні слова та терміни, які використовуються в цій угоді, мають такі значення, якщо в контексті чітко не вказано інше:

1.1. "Програми допомоги"Означає будь-який штучний інтелект, включаючи, без обмежень," роботи "та / або будь-яку іншу комп'ютерну програму, що використовується для взаємодії з Програмним забезпеченням як допомога або замість гравця.

1.2. "Права ІВ"Означає будь-які права на інтелектуальну власність будь-якого типу або характеру, включаючи, без обмежень, патент, авторські права, права на дизайн, торговельні марки, права на бази даних, програми для будь-якого з вищезазначених, моральні права, ноу-хау, комерційні таємниці , доменні імена, URL-адреси, торгові назви або будь-які інші права інтелектуальної або промислової власності (і будь-які ліцензії, пов'язані з будь-якою з них), зареєстровані чи не зареєстровані, чи можуть вони існувати в будь-якій конкретній країні чи країнах частині світу.

1.3. "Онлайн ігри»Означає нашу систему інтернет-азартних ігор на Веб-сайті, а також пов'язані з ними послуги та азартні ігри (включаючи, але не обмежуючись, онлайн-ігри в казино), пропоновані на Веб-сайті.

1.4. "Акаунт гравцяОзначає особистий рахунок, відкритий фізичною особою і підтримуваний разом з нами, щоб дозволити цій особі грати в онлайн ігри.

1.5. "програмне забезпечення"Означає програмне забезпечення, яке потрібно завантажувати, здійснювати доступ або використовувати іншим способом з веб-сайту для участі в онлайн-іграх, включаючи відповідну документацію і включаючи будь-які удосконалення, модифікації, доповнення, переклади або оновлення такого програмного забезпечення.

1.6. "Us»,«We»,«нашТа подібні терміни означають BGO Entertainment Limited

1.7. "веб-сайт" засоби www.bgo.com, www.powerspins.com or www.vegasluck.com та будь-які пов'язані сайти, на яких Інтернет-ігри доступні через посилання або будь-який інший спосіб доступу.

1.8. "ви»,«ваш"Та подібні терміни означають користувача Програмного забезпечення, завантаженого з Веб-сайту.

2. Предмет угоди

Правила онлайн-ігор доступні за адресою https://www.bgo.com/help/terms-and-conditions, https://www.powerspins.com/help/terms-and-conditions or https://www.vegasluck.com/help/terms-and-conditions і на інших розділах Програмного забезпечення та Веб-сайту, включаючи (але не обмежуючись) правила, що описують, як грати в онлайн-ігри, турніри та будь-які інші правила, що регулюють конкретну гру, події та турніри. Всі такі правила включені і включені в терміни та умови, викладені тут.

3. Ліцензія на використання програмного забезпечення; Обмеження

3.1. Ми надаємо Вам обмежену, особисту, непередавану, невиключну, по всьому світу (за винятком зазначеного нижче) ліцензію на завантаження, доступ та інше використання Програмного забезпечення на Вашому пристрої для того, щоб грати в Онлайн-ігри, відповідно до цієї угоди.

3.2. Ця ліцензія застосовується тільки до об'єктного коду Програмного забезпечення (тобто, зібраної, зібраної або виконуваної версії Програмного забезпечення) і не надає Вам жодних прав щодо вихідного коду Програмного забезпечення.

3.3. Незважаючи на будь-яке протилежне у цьому документі, особам, які знаходяться в Заборонених юрисдикціях, не дозволяється використовувати Програмне забезпечення будь-яким способом або у зв'язку з будь-яким грою за реальні гроші. Щоб усунути будь-які сумніви, це обмеження стосується також мешканців та громадян інших країн, які перебувають у забороненій юрисдикції. Ця ліцензія не поширюється на і не дозволяє Вам використовувати Програмне забезпечення в або від будь-яких заборонених юрисдикцій, а також тому, що веб-сайт доступний в забороненій юрисдикції або що Програмне забезпечення надано на офіційній мові забороненої юрисдикції , не повинні тлумачитися як ліцензія на використання Програмного забезпечення в такій забороненій юрисдикції. Будь-яка спроба обійти це обмеження (наприклад, використовуючи VPN, проксі-сервер або подібну службу, яка маскує або маніпулює ідентифікацією Вашого реального місцезнаходження, або іншим чином надає неправдиву або неправдиву інформацію про ваше місцезнаходження, громадянство або місце проживання, або шляхом внесення ставок або ставок, що використовують Програмне забезпечення через третю сторону або від імені третьої сторони, що знаходиться в забороненій юрисдикції) є порушенням цієї угоди і може становити кримінальне правопорушення відповідно до чинного законодавства. Якщо це стає очевидним, або у нас є достатні підстави підозрювати, що ви перебуваєте в будь-якому з заборонених юрисдикцій, це може призвести до того, що ми закриємо ваш обліковий запис гравця, без зобов'язання надавати вам попереднє повідомлення, заморожуючи кошти і надаючи відповідні деталі для Постачальника та / або відповідних органів, все відповідно до чинного законодавства, і Ви несете відповідальність перед Нами за будь-які збитки або збитки, що виникли внаслідок цього. ВАШ ОБЛІК КОНСУЛЬТУВАТИ ТА ПЕРЕВІРКА НАШІ ВЕБ-САЙТИ З ПЕРЕЛІКУ ЗАБОРОНЕНИХ ЮРИСДИКЦІЙ.

3.4. Ми залишаємо за собою всі права, які прямо не надані у розділі 3.1 вище. Крім того, Вам не дозволено, і ви погоджуєтеся не дозволяти або допомагати іншим:

3.4.1. використовувати, копіювати, змінювати, створювати похідні твори або поширювати Програмне забезпечення, будь-яку його частину або будь-яку копію, адаптацію, транскрипцію або об'єднану частину цього Програмного забезпечення;

3.4.2. розшифровувати, реконструювати, розбирати, декомпілювати або іншим чином перекладати або конвертувати Програмне забезпечення або будь-яку його частину;

3.4.3. передавати, кредитувати, орендувати, привласнювати, орендувати або іншим чином субліцензувати Програмне забезпечення;

3.4.4. видаляти будь-які повідомлення про авторські права, права власності або подібні повідомлення від Програмного забезпечення (або будь-які його копії);

3.4.5. керувати Програмним забезпеченням або будь-якою його частиною на користь або від імені будь-якої третьої сторони, у тому числі за допомогою "дошки оголошень", онлайнової служби або віддаленого доступу, послуг постачальників прикладних послуг, послуг постачальника послуг Інтернету, механізмів розподілу часу, послуги аутсорсингу або послуги бюро;

3.4.6. копіювати або перекладати будь-яку користувацьку документацію, що надається онлайн або в електронному форматі;

3.4.7. вводити, отримувати доступ або намагатися ввести або отримати доступ до нашої системи безпеки чи іншим способом, або втручатися у будь-який спосіб (включаючи, але не обмежуючись, роботами та подібними пристроями) із Веб-сайтом або намагатися вносити будь-які зміни до Програмного забезпечення та / або будь-яких функцій або його компоненти; або

3.4.8. використовувати будь-які програми допомоги у зв'язку з програмним забезпеченням та / або онлайн-іграми. Вам заборонено будь-яку взаємодію в рамках Онлайн-ігор, що не є прямим результатом Вашого особистого використання Програмного забезпечення для цілей, для яких вона була призначена.

3.5. Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що ми можемо вжити заходів для виявлення та запобігання використанню програм допомоги. Ці кроки можуть включати, але не обмежуючись цим, перевірку програм, що виконуються одночасно з Програмним забезпеченням на Вашому пристрої. Ви погоджуєтеся, що ви не будете намагатися обійти, завадити або заблокувати такі дії, включаючи, без обмежень, використання програмного забезпечення третіх сторін, яке обходить, заважає або блокує такі дії. Будь-яка спроба обмежити нас у цьому питанні дасть нам право негайно призупинити доступність Програмного забезпечення для Вас, і Ви негайно втратите всі виграші.

3.6. Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що всі права на ІВ, право власності та інтерес до Програмного забезпечення, в тому числі на будь-які зміни, вдосконалення, адаптації, перекладу чи інші зміни або доповнення до Програмного забезпечення, належать виключно Постачальнику, навіть якщо він розроблений на основі щодо ідей, пропозицій або пропозицій від Вас або будь-якої третьої сторони. Приймаючи цю угоду, Ви безповоротно передаєте Продавцю всі права, право власності та інтереси, які Ви маєте або можете придбати, а також усі ці права, включаючи, без обмежень, патент, авторські права, торговельну марку, комерційну таємницю або ноу-хау, а також погодитися підписати і доставити Продавцеві такі документи, які Продавець вважає бажаними для підтвердження або здійснення передачі всіх вищезазначених прав Продавцю. Ви погоджуєтеся не прямо, чи опосередковано намагатися анулювати з будь-якої причини, або стверджувати, або сприяти твердженню інших, що права, право власності або інтерес до Програмного забезпечення належать будь-якій третій стороні, крім Продавця, або що вони порушують права інтелектуальної власності інших осіб.

4. Ваша обов'язок вивчати законність використання

Ви підтверджуєте, що ви маєте 18 років і старше, а також у будь-якому віці, встановленому законом країни, де ви перебуваєте. Ви також підтверджуєте, що Вам відомі правові питання, пов'язані з роботою сайтів азартних онлайн-ігор, і Ви розумієте, що Ми і Постачальник не гарантуємо будь-яким чином або способом використання Програмного забезпечення для азартних ігор, як такий термін зазвичай розуміється в промисловості, є легальним в будь-якій юрисдикції.

Враховуючи зміни в юридичному статусі онлайн-азартних ігор в різних юрисдикціях, Ви зобов'язуєтеся перевірити законність Вашої участі в Інтернет-іграх і використання Програмного забезпечення в кожній юрисдикції, що застосовується до Вас, і робити те ж саме тільки у відповідності до всіх чинні закони та розпорядження будь-якого компетентного органу.

5. Відмова від гарантій

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОЖЕ ДОСТУПНО ДЛЯ ВАС, НАСТУПНИЙ НА «ЯК Є», БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ПРЕДПРИЄМСТВ, ГАРАНТІЙ ІЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ, ЯКІЯ ВИКЛАДАЄТЬСЯ чи ВІДПОВІДНІ, СТАТУТНІ ТА ІНШІ.

МИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИК, І ВСІ ЇХ ПАРТНЕРИ ТА ПОВ'ЯЗАНІ СТОРІНИ ВИКЛЮЧАЮТЬ ТА ВІДМОВУЮТЬ ВСЕ І ВСІ ІМПЛІДОВАНІ УМОВИ, УМОВИ ТА ГАРАНТІЇ (ВКЛЮЧАЮЧИ ЯКІ ГАРНАТИВНІСТЬ, ВІДПОВІДНІ ЯКІСТЬ ТА ФІНЦІЇ) ПРОФІЛІ, МИ ТА ПРОДАВЦЯ НЕ ГАРАНТУЮТЬ, серед інших речей, що (А) ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУДЕ БЕЗПЕЧНІ, (B) ЕКСПЛУАТАЦІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУДЕ БЕЗПЕРЕРВНОГО АБО БЕЗКОШТОВНО, АБО ПЕРЕБІГУЮТЬ \ t ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУДЕ ПОПЕРЕДЖЕНО, АБО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗКОШТОВНО; (C) ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - ЗАДАЧАВИЙ ЯКІСТЬ АБО ВІДПОВІДНІ ДЛЯ ВСЯГО ВИЗНАЧЕННЯ; АБО (D) ВИКОРИСТОВУВАТИ ВАМ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З БУДЬ-ЯМИ ІНШИМ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ або з невідповідним апаратним забезпеченням, НЕ ПОРУШУЮТЬ ПІД ЧАС ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АБО ТАКОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

У випадку виникнення комунікацій або системних помилок, пов'язаних з програмним забезпеченням, ми ніколи не будемо нести відповідальність за вас, ані за будь-яку третю сторону за будь-які витрати, витрати, втрати або вимоги, що виникають або виникають від таких ПОМИЛКИ.

НІ НИ НИХ НАШІ ПАРТНЕРИ ТА ПОВ'ЯЗАНІ СТОРІНКИ НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАЛЬНО ВАМ ІНШИХ ТРЕТІЙ СТОРІНКИ ДЛЯ ПЛАТЕЖІВ (АБО НЕ ЗДІЙСНЕНІ) ВАМ, ЯК ВИРІШУЮТЬ ТА ПОМИЛКУ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧУ ТОРГОВЕЛЬНИК або будь-яка третя сторона для повернення таких платежів або інше, що пов'язане з такими платежами.

Цим Ви підтверджуєте, що це не в нашому контролі, яким чином Ви використовуєте Програмне забезпечення. Ви завантажуєте та використовуєте Програмне забезпечення на свій власний ризик і ні в якому разі ми не несемо відповідальності перед Вами за будь-який прямий, непрямий, випадковий або спеціальний збиток або втрату будь-якого роду (за винятком особистої травми або смерті внаслідок нашої недбалості).

6. Конфіденційність

Програмне забезпечення включає в себе недержавну та конфіденційну інформацію, яка є таємною та цінною для Нас або Постачальника. Ви погоджуєтеся, до тих пір, поки Ви користуєтеся Програмним забезпеченням, а потім (а) зберігати таку конфіденційну інформацію строго конфіденційно; (b) не розголошувати таку конфіденційну інформацію третім особам і не використовувати таку конфіденційну інформацію для будь-яких цілей, крім участі в онлайн-іграх. Ви також погоджуєтеся вжити всіх розумних заходів у будь-який час для захисту та збереження конфіденційності такої конфіденційної інформації.

7. Ваші гарантії та заяви

Ви гарантуєте і представляєте нам, що:

7.1. Ви не є резидентом жодних заборонених юрисдикцій;

7.2. Ви маєте 18 років і старше, а також у будь-якому віці, встановленому законом країни, де ви перебуваєте; і

7.3. Ви перевірили законність Вашої участі в Інтернет-іграх і використання Програмного забезпечення в кожній юрисдикції, що застосовується до Вас, і виявили, що в таких юрисдикціях це є законним згідно з усіма чинними законами і наказом будь-якого компетентного органу.

8. Зміни до цієї Угоди

8.1. Ми можемо вносити зміни до цієї Угоди в будь-який час, на власний розсуд. Такі зміни набувають чинності з дати, зазначеної нами на Веб-сайті, незалежно від того, чи ми Вас спеціально повідомили про такі зміни. Тому важливо, щоб Ви час від часу входили на Веб-сайт, щоб перевірити, чи є повідомлення про зміну.

8.2. Ви погоджуєтесь на повну відповідальність за інформування про такі зміни. Якщо Ви продовжуєте користуватися Програмним забезпеченням або Інтернет-іграми після дати набрання чинності певними змінами (незалежно від того, як ми повідомили про такі зміни), Ви погоджуєтеся з цими змінами, незалежно від того, чи маєте Ви фактичне повідомлення або маєте читати, відповідні зміни. Якщо Ви не згодні з відповідними змінами, Ви не повинні продовжувати використовувати Програмне забезпечення або Онлайн-ігри.

9. Термін та припинення дії

9.1. Ця Угода є чинною і обов'язковою для Вас з моменту Вашого прийняття і залишається в силі, якщо вона не припиняється відповідно до положень цього Договору.

9.2. Ви можете негайно припинити дію цієї угоди в будь-який час, з урахуванням умов розділу 9.4. Припинення Вами здійснюється шляхом надіслання нами письмового повідомлення про припинення Вашої участі на Веб-сайті та Онлайн-іграх та закриття Вашого рахунку у Нас.

9.3. Ми можемо негайно припинити дію цієї угоди в будь-який час, письмовим повідомленням до Вас.

9.4. Після будь-якого розірвання цієї Угоди, будь то нами чи Вами, Ви погоджуєтеся і визнаєте, що (i) Ваші права на використання Програмного забезпечення негайно припиняються, і (ii) Ви припините будь-яке використання Програмного забезпечення та (iii) ) Ви вилучите Програмне забезпечення з комп'ютера, жорстких дисків, мереж та інших матеріалів для зберігання.

10. Немає претензій до продавця; Обмеження відповідальності

10.1. Ви розумієте та погоджуєтеся з тим, що ми будемо виключно відповідальні перед Вами згідно з цією угодою, і хоча Ваші зобов'язання за цією угодою є також на користь Постачальника, його філій та пов'язаних сторін (і тому можуть також виконуватись ними), Постачальник , його філії та пов'язані сторони не є сторонами цієї угоди і не несуть відповідальності за будь-які збитки будь-якого характеру, які б не викликали для Вас або будь-якої третьої сторони, незалежно від форми дії, як у договорі, делікті (у тому числі з недбалістю), суворо відповідальність або інше.

10.2. Ви можете вільно вибирати, чи завантажувати та використовувати програмне забезпечення. Якщо Ви це зробите, Ви визнаєте, що Ви робите це з повним розумінням цієї угоди, включаючи положення цього розділу 10, і на свій власний ризик. НИ НИ НЕ ПОВИННІ (а для уникнення сумнівів, також постачальника) АБО ПЕРЕБІГУ ВАШИХ ПАРТНЕРІВ ТА ПОВ'ЯЗАНИХ СТОРІН:

10.2.1. ВІДПОВІДІТЬСЯ ЗА ВАШОГО ПОСЛІДОВНОГО, ІНДИКЦІЙНОГО, АБО СПЕЦІАЛЬНОГО ПОРУШЕННЯ, АБО ВІДБУВАННЯ БУДЬ-ЯКОГО ТИ АБО ВТРАТА БІЗНЕСУ, ПРИБУТКУ, ПРИБУТКІВ, ДОГОВОРІВ чи ОЧІКУВАНОГО ЗБЕРЕЖЕННЯ; АБО Втрати чи пошкодження, що виникають внаслідок втрат, пошкодження або корупції будь-яких даних; або

10.2.2. БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ДО ВАШОГО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ЩО ВИНИКУЄТЬСЯ ПОРЯДОК ДОГОВОРУ АБО БУДЬ-ЯКУ ТЕОРІЮ ЗАКОНУ, ЩО ЗБУДЖУЄТЬСЯ ВАС І ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ВАМИ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ІГРАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ, АБО (B) € 1,000 (ОДИН ТИСЯЧ ЄВРО).

11. Використання особистої інформації

Ми будемо використовувати Вашу особисту інформацію лише відповідно до нашої політики конфіденційності, яка викладена повністю на Веб-сайті (“Політика конфіденційності”). Ми залишаємо за собою право змінювати Політику конфіденційності в будь-який час. Однак, ми залишаємо за собою право попросити Вас надати нам додаткову інформацію та будь-яка така додаткова інформація буде конфіденційною. Ми також залишаємо за собою право за певних обставин розкривати певні деталі відповідним органам, якщо це вимагається законом, державою або регулюючим органом. За умови дотримання положень Політики конфіденційності, це право розкривати особисту інформацію органам або органам влади, метою яких є розслідування відмивання коштів, шахрайства та іншої злочинної діяльності, передбачено законом.

12. Ваша відповідальність

Ви не повинні будь-яким чином передавати Ваші права за цією угодою без нашої попередньої письмової згоди.

13. Збереження прав

13.1. За нашим власним розсудом ми залишаємо за собою право:

13.2. змінювати, призупиняти, видаляти, змінювати або додавати будь-яку гру або турнір на онлайн-ігри.

13.3. Ми можемо в будь-який час розкрити певну особисту інформацію Вашої третьої сторони відповідно до Політики конфіденційності.

13.4. Ми можемо в будь-який час без попереднього повідомлення Вам припинити використання Вами Інтернет-ігор і заблокувати Ваш обліковий запис гравця, якщо ми вважаємо, що Ви порушуєте будь-які умови та положення цієї угоди або що Ви інакше дієте нелегально. За таких обставин ми не будемо зобов'язані відшкодовувати або іншим чином відшкодовувати Вам кошти на Вашому обліковому записі гравця.

14. Загальні положення

14.1. Правом, що регулює. Конструкція, термін дії та виконання цієї угоди регулюватимуться законами Англії.

14.2. Компетентні суди. Будь-які судові справи, що виникають або стосуються цієї угоди, підлягають юрисдикції судів Лондона, Англія. Проте, це не перешкоджає нам вносити будь-які дії до суду будь-якої іншої юрисдикції щодо судового або подібного надання допомоги.

14.3. Роздільність. Незаконність, недійсність або примусовість виконання будь-якої частини цієї угоди не вплине на законність, обґрунтованість або виконання інших.

14.4. Мова. Англійська версія цієї угоди буде мати перевагу над будь-якою іншою мовою, виданою нами.

14.5. Ви не маєте завдання. Вам не дозволяється передавати цю угоду або будь-які права або обов'язки за цим Договором іншій стороні.

14.6. Пріоритет. Ця угода має переважну силу у разі будь-якого конфлікту між умовами, що містяться в цьому документі, та будь-яким іншим договором або документом, згаданим у цьому документі або використаним у зв'язку з цим Програмним забезпеченням.

14.7. Повідомлення. Ви погоджуєтеся отримувати повідомлення від нас в електронному вигляді. Електронні повідомлення можуть бути розміщені на сторінках Веб-сайту або у файлах повідомлень / довідки Вашого клієнтського додатку або доставлені на Вашу адресу електронної пошти. Всі повідомлення в електронному або паперовому форматі вважатимуться "письмовими" і були отримані не пізніше, ніж за п'ять робочих днів після розміщення або розповсюдження, незалежно від того, чи Ви отримали або отримали таке повідомлення. Ми залишаємо за собою право, але не брати на себе зобов'язання, надавати комунікації у паперовому форматі. Будь-які повідомлення, що мають бути надані нам у письмовій формі, або будь-які питання, що стосуються цієї угоди, мають бути адресовані support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

Грати заразhttps://www.vegasluck.com

Активні бонуси

Разом: 96
115 Лояльні безкоштовні спини! у Vegas Luck 30X Wager вимоги £ 745000 Макс CashOutadditional бонус: Eur 660 Безкоштовні готівкові гроші на футбол Frenzy Rtg ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ 225 FREE CASINO CHIP у Вегасі Удача 50x Вимоги до ставки € 312000 Максимальний зняттяКорошний бонус: Євро 310 Ні депозит на Трансільванія Topgame Казино Слоти ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 705 турнір у Вегасі Удача 33x Грати через казино $ 595000 Макс ГотівковіОсновні бонуси: £ 835 без бонусного коду на слоті Valhalla Wazdan ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

EUR 2200 Не депозит у Вегасі Удача 45X WageringEUR 430000 Максимальний грошовий аутспеціальний бонус: 265 Безкоштовні спини на старому рибалку Bally Wulff слот ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

ЄВРО 510 Не депозит у Вегасі Удача 33x Грати черезEur 604000 Макс грошовий вихідExtra Бонус: 35 Безкоштовні спини не депозит на Elfstedenkoorts ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 450 Мобільний фрірольний турнір з слотами в Вегасі Удача 66X Грати через казино $ 663000 Макс Зняттяексклюзивного казино Бонус: € 395 Безкоштовне казино Chip на аркадних Wazdan слот ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

490% бонус казино на Вегасі Удача 45x Wager € 505000 Макс Готівковий бонус: 15 Лояльність Безкоштовні розкручування! на груші & ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

195 пробні спини у Вегасі Удача 40x Ставка $ 135000 Макс готівка outadditional бонус: 245 БЕЗКОШТОВНІ SPINS на Crazy Thing ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

33 безкоштовні спини у Vegas Luck 40x Ставки $ 522000 Макс CashOutadditional бонус: € 2080 Бездепозитний бонус казино на Замок Builder Ii Rabcat ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

85 Безкоштовні закрутки без депозиту в Лас-Вегасі Удача 55x Грати через казино $ 470000 Макс ЗняттяExtra Казино Бонус: 985% Перший депозит Бонус на Nouveau Riche ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ 580 Безкоштовний казино в Лас-Вегасі Удача 30x Грати через казино € 539000 Макс готівка outxclusive бонус: Eur 2930 Не депозит Бонус на класі бум ігри слот ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

55 безкоштовні закрутки без депозиту казино у Вегасі Удача 35x Ставка $ 343000 Максимум З віддаленим бонусом: 50 Безкоштовне казино спини на гроші Magic ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

30% Матч Бонус Казино у Вегасі Удача 30x Ставки $ 306000 Макс ЗняттяЕксклюзивне казино Бонус: 245 БЕЗКОШТОВНІ ВІДКРИВАЄТЬСЯ на Майкла Джексона King Of Pop Bally Slot ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Eur 4010 Бездепозитний бонус Казино у Вегасі Удача 33X Ставка € 652000 Макс виведення коштівExclusive Casino Бонус: $ 4025 NO DEPOSIT CASINO БОНУС на весняні канікули Microgaming Slot ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

225 безкоштовні закрутки без депозиту в Лас-Вегасі Удача 50x Грайте через казино € 520000 Макс грошовий бонус: Eur 165 Безкоштовне казино Chip на Мікеланджело ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

£ 99 Безкоштовний казино в Вегасі Удача 55X Грати через казино $ 922000 Макс готівка outAdditional Казино Бонус: 765% Краще реєстрації бонус казино на Gemix Playn Go слот ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

66 Безкоштовне казино обертається в Vegas Luck 55x Wager вимоги € 920000 Макс WithdrawalSpecial бонус: Eur 4825 без депозиту казино бонус на Fortunes Of Amazons Amaya Казино слотів ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

770% Привітання Бонус у Вегасі Удача 44x Грайте через казино € 940000 Макс Зняттядодатковий бонус: 925% Матч бонус на Black Bull Simbat ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Eur 1900 NO DEPOSIT BONUS CASINO у Вегасі Удача 33x Вимоги до ставки $ 193000 Макс ЗняттяКонтраст Казино Бонус: 740% Кращий бонусний казино для реєстрації на ганчірках до багатства ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Турнір з Євро 540 у Вегасі Удача 45x Грайте черезEur 285000 Макс. на слайдах казино Vikings Glory ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Лояльність 130 Безкоштовні спини! у Вегасі Удача 33X Wager € 54000 Макс ЗняттяСпеціальний бонус: $ 215 Казино Чіп на Грім Reels Playson Slot Game ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

450% Матч бонус казино на Вегасі Удача 55x Грати черезEURO 62000 Макс CashOutextra бонус: $ 55 казино турніри фрірол на Привиди Різдва ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 820 Безкоштовний турнір з казино у Вегасі Удача 40X WagerEur 162000 Макс CashOutExclusive Бонус: € 920 Інтернет Турнір Казино на ньому, щоб виграти ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 2195 без депозиту казино бонус у Вегасі Удача 60x Грати через казино € 162000 Макс Здача бонусу: £ 222 Безкоштовний чип казино на шосе Королі Pro Playtech слот ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ 65 Інтернет-казино турнір у Вегасі Удача 40x Ставки £ 50000 Макс Зняттяспеціального бонусу: EURO 3745 Без депозиту на Біг-Бен ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

205 Безкоштовні спіни без депозиту казино у Вегасі Удача 77X Грати через казино € 779000 Максимальний ЗняттяExtra Казино Бонус: € 395 без депозиту бонус на Beach Party Wazdan ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

£ 635 Казино чіп у Вегасі Удача 55x Грати через казино € 347000 Макс ЗняттяСпеціальний бонус: £ 330 БЕЗКОШТОВНО КАЗИНО ЧИП на золото Ahoy Nextgen Gaming казино слоти ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

565% Матч Бонус у Вегасі Удача 77x Грати через казино € 208000 Макс ЗняттяЕксклюзивний бонус: EUR 3955 Без депозиту казино бонус на Big Buck Bunny ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

225 пробні спини у Вегасі Удача 40X Ставки £ 506000 Макс готівка outspecial бонус: EUR 550 БЕЗКОШТОВНИЙ КАЗИНО ЧИП на вогонь богині Натхненний Gaming казино слотів ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

15 Лояльні безкоштовні спини! у Вегасі Удача 65x Wager вимоги $ 804000 Макс ЗняттяExtra Казино Бонус: 835% казино бонус на Фу Дао Le ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 940 Турнір з казино у Вегасі Удача 50X Ставка € 715000 Максимальне ЗняттяДодаткова Казино Бонус: Eur 4080 Бездепозитний бонусний код на Super Jackpot Party Wms Slot ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ Турнір 170 у Вегасі Удача 77X Ставка £ 783000 Макс Зняттядодатковий бонус Казино: $ 4090 без депозиту на казино Слоти алхіміка Novomatic ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

ЄВРО 1695 Не депозит у Вегасі Удача 30x Wager € 148000 Макс виведення готівкиЕксклюзивний бонус: Eur 195 Мобільний фріролл турнір з автоматами на Hot Factor Казино слоти казино ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

265 FREE Chip Casino у Вегасі Удача 30X WagerEur 142000 Макс Зняття бонусу: $ 3645 без депозитного бонусу на мексиканських слотах ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

850% бонус казино матч у Вегасі Удача 55x WagerEur 64000 Макс готівкою outSpecial бонус: Eur 430 безкоштовний турнір казино на Crazy Camel Cash Rival казино слотів ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 470 турнір у Вегасі Удача 44x WageringEur 420000 Макс готівка outAdditional Казино Бонус: 205 безкоштовно спинами на пощастило Rose ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 535 Безкоштовний турнір з казино у Вегасі Удача 60X Грати черезEUR 138000 Макс готівкою outAdditional Бонус: 180 Безкоштовні Спіни прямо зараз на Рапунцельс вежі Quickspin казино слоти ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

200 Безкоштовні закрутки без депозиту в казино Vegas Удача 35X Вимоги до ставки € 583000 Макс CashOutExclusive Казино Бонус: EUR 2930 Немає депозитного бонусу казино на екстремальній грі ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

£ 880 Щоденний турнір з фріролів у Vegas Luck 30X Wager $ 35000 Макс CashOutadditional бонус: 10 безкоштовні спини не депозит казино на Jungle Spirit Call ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

170% Матч-бонус казино на Вегасі Удача 55x Wager € 8000 Макс CashOutAdditional Бонус: $ 945 Мобільний фріролл слот-турнір на Рік Мавпи ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Eur 355 турнір у Лас-Вегасі Удача 30x Ставки $ 11000 Макс ЗняттяКомплексний бонус: 175 Безкоштовно обертається на Reel of Fortune ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ 55 FREE Chip у Вегасі Удача 55x Ставки $ 387000 Макс Зняттядодатковий бонус: 275% Матч Бонус Казино на Burning Heat Merkur Slot Game ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 980 казино турніри фрірол в Вегасі Удача 65X Грати через CasinoEURO 508000 Макс ЗняттяКазино бонус: 740% Матч в казино на Magic Target Делюкс Wazdan слот ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

ЄВРО 285 казино турніри фрірол у Вегасі Удача 50X Грати через казино £ 757000 Макс Здоступні виняткові бонуси: € 2915 Бездепозитний бонус Казино на Fenix ​​Грати 27 Wazdan слот ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ 170 FREE CHIP CASINO у Вегасі Удача 45X Грайте через CasinoEUR 913000 Макс. ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 4845 Бездепозитний бонусний код у Vegas Luck 30X Wager € 536000 Макс. CashOutAdditional Бонус: 590% Кращий бонусний казино для реєстрації на 50 Dragons Аристократська гра ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ 570 Турнір з казино у Вегасі Удача 65X WagerEur 640000 Макс виведення готівкиExclusive Казино Бонус: £ 4540 Бездепозитний бонус Казино на кістки і рол ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

£ 155 безкоштовний чіп казино на Вегасі Удача 55x Wager вимогиEUR 556000 Макс CashOutExclusive Казино Бонус: 680% Матч бонус на гарячіше, ніж гарячі Ainsworth казино слоти ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 345 БЕЗКОШТОВНИЙ ЧИП на Вегасі Удача 65x Ставки € 853000 Максимальний ЗняттяДодатковий бонус: 105 БЕЗКОШТОВНІ ВІДКРИВАТИ на дивовижному грі ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

195 безкоштовні спини казино у Вегасі Удача 65X Ставки € 163000 Макс ЗняттяДодатковий бонус: $ 1310 Без Депозит Бонус Казино на Більше Gold Diggin & ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Турнір з казино 785 у Лас-Вегасі Удача 60x Грати через казино $ 988000 Макс готівковий outSpecial бонус: EUR 640 Казино турнір на моторошних карнавалі Ноліміт City Casino ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

EUR 260 БЕЗКОШТОВНО Казино Чіп у Вегасі Удача 40X Грати через $ 684000 Макс Зняття Ексклюзивний бонус: 115% Казино Привітання Бонус на Королівських Спінах Igt Слот-Гра ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

EUR 270 Безкоштовні гроші у Вегасі Удача 45x Wager £ 642000 Максимальний зняттядодатковий бонус: $ 960 Мобільний фрірольний турнір з слотами на залізничному вокзалі ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

44 Безкоштовні розкручування казино у Вегасі Удача 66X Wager вимогиEUR 724000 Макс CashOutExtra Казино Бонус: 99 безкоштовні спини казино на Sinterklaas Simbat ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

315% Перший депозитний бонус у Вегасі Удача 65x Wager $ 748000 Макс готівка outExclusive Бонус: 260 Безкоштовні закрутки на Beach Party ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

955% Депозитний бонус у Вегасі Удача 55x Грайте через казино € 468000 Макс грошовий додатковий бонус: € 2810 Бездепозитний бонус Казино на Саванна Кінг Бути ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Eur 115 Казино Чіп у Вегасі Удача 35x WageringEur 745000 Максимальний Зняттядодатковий бонус: $ 4945 без депозитного коду на слот-машина Cleopatra Gameart ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

€ 735 Бездепозитний бонус Казино в Вегасі Удача 60X Wager вимоги $ 782000 Макс грошовий outexclusive бонус: € 770 казино турніри фрірол на Turbo Play ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

105 Free Casino Spins у Вегасі Удача 66X Грати через CasinoEUR 981000 Максимальне ЗняттяСпеціальний бонус: $ 22 Щоденний турнір з фріролом на Wild Berry ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Eur 4575 Бездепозитний бонус у Vegas Luck 35X Грайте через $ 358000 Макс CashOutexclusive бонус: 565% бонус казино на Arcader ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

890% Депозитний бонус у Вегасі Удача 35x Грати через £ 730000 Максимальний грошовий вихідСпеціальний бонус: ЄВРО 105 Безкоштовний чіп на Reel Fish ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 99 Інтернет-казино турнір у Вегасі Удача 44x Грати через казино $ 642000 Максимальне ЗняттяДодатковий бонус: EUR 440 Турнір на Gems Stones Endorphina ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

$ 360 Казино Чіп у Вегасі Удача 55X Вимоги до ставки € 860000 Макс. ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

£ 330 Мобільний фрірольний турнір з слотами в Вегасі Удача 55x Грати через € 766000 Максимальний Withdrawalexclusive бонус: EURO 3385 Без депозиту Казино Бонус на Ji Xiang 8 ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Чіп казино Eur 340 у Vegas Luck 40x Грайте через CasinoEur 563000 Макс CashOutExclusive Казино Бонус: € 785 NO DEPOSIT CASINO БОНУС на Зевсі Громовержець Mrslotty Казино Слоти ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Сторінка 1 з 21 2

Ненадійні бонуси

Разом: 0

На жаль, не знайдено бонус казино