Знімок екрана RedBus Bingo
Зберігати RSS

RedBus Bingo

RedBus Bingo працює на програмному забезпеченні, яке належить компанії Brigend Limited, яка є дочірньою компанією Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited ("Cassava").

Маніока раді надати Вам з онлайн-послугами бінго під його віддалених азартних ігор ліцензії виданої урядом Гібралтару до маніока.

Всі ігри на цьому сайті повністю перевірені і ретельно протестовані для забезпечення чесної гри і чесні виплати. Нашими основними пріоритетами є безпека та конфіденційність.

Політика конфіденційності

Ми поважаємо вашу конфіденційність в Інтернеті і визнаємо Вашу потребу в належному захисті та управлінні будь-якою особистою інформацією, яку ви надаєте нам. Захист вашої конфіденційності для нас є надзвичайно важливим. Ця Політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо та розкриваємо особисту інформацію, яку Ви можете надати нам під час використання нашого веб-сайту.


Ми беремо всі запобіжні заходи, щоб захистити вашу особисту інформацію. Вся конфіденційна інформація (наприклад, номери кредитних карток, інші платіжні реквізити та / або особисті дані), яку ви вводите на нашому сайті, зашифрована і захищена найкращим програмним забезпеченням шифрування в галузі - біт SSL 128. Крім того, наші сервери зберігаються в захищених віддалених об'єктах, і доступ до них може здійснювати лише уповноважений персонал.

Для конфіденційності наших клієнтів ми гарантуємо, що всі надані деталі залишаються конфіденційними і не будуть продані або розповсюджені третім особам. Крім того, наші сервери зберігаються в захищених приміщеннях і можуть бути доступні лише авторизованому персоналу.

Ми можемо використовувати Вашу особисту інформацію, надану нам для контакту та кореспонденції з Вами, для відповіді на Ваші запити, для обробки транзакцій, для полегшення та покращення Вашого використання нашого веб-сайту, а також якщо це дозволено законом. Час від часу ми можемо надсилати вам повідомлення, такі як інформаційні бюлетені та електронні листи, які, на нашу думку, стосуються вас. Якщо ви не бажаєте отримувати додаткові електронні листи або інші повідомлення від нас, ви можете зв'язатися з нами, щоб скасувати підписку. Наша загальна політика полягає в тому, щоб добровільно не розголошувати вашу особисту інформацію третім особам без вашої згоди, за винятком розкриттів, що вимагаються або дозволяються законом.

Зверніть увагу, що в деяких юрисдикціях азартні ігри в Інтернеті можуть бути неправомірними та / або вік, який дозволений для гри, може бути 18. Клієнти визнають, що вони несуть відповідальність за розуміння законів у своїй юрисдикції, які можуть забороняти азартні ігри в Інтернеті, і що вони уважно прочитали, зрозуміли та прийняли Загальні положення та умови, опубліковані на різних іграх, доступних на цьому сайті.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час оновлювати, змінювати або змінювати цю політику. Якщо ви стурбовані тим, як використовується ваша інформація, слід періодично перевіряти його на нашому веб-сайті. Ми внестимемо зміни до політики на наш веб-сайт, щоб повідомити вас про ці зміни, які набувають чинності з дати такого оновлення, зміни або внесення змін.

Грати заразhttps://www.redbusbingo.com

Активні бонуси

Разом: 4
Готовий вирушати? Ознайомтеся з містом за допомогою ексклюзивного бонусу: Увійдіть до Red Bus Bingo Депозит £ 10 у Касі Грайте з £ 35 миттєво! І якщо це приведе вас до краю ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Для того, щоб вилучити перемоги, пов'язані з бонусом бінго, зробіть ставку 2x на депозит + бонусні кошти. Застосовуються обмеження на зняття коштів, а також додатки та завершення. ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Ненадійні бонуси

Разом: 0

На жаль, не знайдено бонус казино