Знімок екрана Pokerdom
Зберігати RSS

Pokerdom

Техаський холдем

По-перше, у грі Texas Hold 'em діють головні' раунди '5:
• Попередній флоп
• Флоп
• Поворот
• Річка
• Showdown

Є також рішення 5, які ви можете зробити під час формування руки в Texas Hold 'em:
• Ставка - Покласти початкову кількість фішок на стіл або гроші в банці.
• Дзвінок - Для відповідності ставки попереднього гравця.
• Raise - Ставка збільшеної кількості фішок у порівнянні з попереднім гравцем.
• Muck (або Fold) - щоб вийти з руки і віддати ваші картки обличчям до дилера.
• Перевірити - Щоб вирішити, що не прийняти рішення на цьому етапі. Ви можете бути зобов'язані приймати рішення пізніше в ході раунду.

Кнопка дилера та жалюзі

Гра починається з роздачі однієї карти кожному гравцеві. Гравець з найвищою відображеною карткою призначається як Дилерська кнопка. Кожна наступна рука починається з того, що гравець отримує кнопку дилера, яка передається за годинниковою стрілкою навколо столу після кожної гри. Карти роздаються за годинниковою стрілкою, починаючи з особи, яка слідує за дилером ліворуч. У онлайновому середовищі таблиці постійно активні, тому позиція Дилерської кнопки зазвичай вже встановлена, коли ви приєднуєтеся до таблиці. Кнопка Дилера представляє теоретичну позицію Дилера. У живій обстановці ця людина може фактично розіграти карти, але в більшості казино, і, звичайно, в Інтернеті, дім (місце проведення) роздає карти.


До Флопа два блайнди ставки робляться для того, щоб створити початковий банк. Сліпи ставки робляться двома гравцями, що сидять у лівому дилера. Гравець, що сидить поруч з кнопкою, ставить (ставки) суму Малого блайнду. Це встановлюється як половина нижньої межі таблиці. У нашому прикладі 20 / 40 це буде 10 USD. Гравець на своїй лівій стороні розміщує Великий Сліпий. Вона встановлюється в розмірі, що дорівнює нижній межі (у нашому прикладі 20 USD). Ці примусові ставки гарантують, що для того, щоб люди могли конкурувати, є банк. Їх називають малим і великим з очевидних причин - через їх відносний розмір. Вони називаються блайндами, тому що гравці роблять ці ставки перед тим, як отримувати будь-які картки, і тому вони сліпи до їхніх рук. Це може здатися трохи несправедливим для цих гравців, але пам'ятайте, що Дилерська Кнопка буде рухатися в наступний раз, і двома новими гравцями будуть Малі і Великі Жалюзі. Це гарантує, що кожен зможе стати Дилером, Малим Сліпим і Великим Сліпим.

Штрафні санкції

У випадку, якщо з якоїсь причини ви пропускаєте поворот на розміщення невеликого або великого блайнду - не виходячи зі столу - (така дія називається "сидіння"), то покарання має відбутися після того, як ви повернетеся до таблиці:
Для того, щоб пропустити Small Blind - Ви повинні заплатити штраф, рівний за великим сліпим. Це додаткова сума для людини, яка, природно, є великим сліпим у цей момент.
За відсутність великого блайнду - або, малого та великого сліпих - ви повинні заплатити штраф, рівний за великим сліпим, а інший рівний малому блайнду. Ця менша сума спрямовується безпосередньо в Пот (фішки / гроші, які граються в азартні ігри) і не враховуються у ставки гравця для гри. Це називається Dead Bet.

Попередньо флоп

Кожен гравець отримує дві картки обличчям вниз (також називаються Hole Cards, Pocket Cards). Перша людина, що сидить зліва від позиції Великих сліпих. У цьому раунді він має три варіанти. Він може подзвонити, підняти або попнути. Якщо він ганяє, як уже згадувалося, він відкидає свою руку, і дія переходить до наступного гравця ліворуч. Якщо він дзвонить, він відповідає значенню примусової ставки Big Blinds (20 USD у нашому прикладі 20 / 40). Якщо він вирішив піднятися в грі з фіксованим лімітом, він може підняти тільки на наступний 20 USD, до 40 USD.

У грі з фіксованим лімітом, максимум стартової ставки 1 і три рейзи в одному раунді. Всі три види рейзів мають певні назви:
• Підніміть
• Повторне підвищення
• Cap

У нашому прикладі 20 / 40 під час флопу початкова ставка буде 20 USD, підняття буде додатковим 20 USD - це означає, що гравець зробив ставку 40 USD, повторний підйом буде до 60 USD, а cap буде інший 20 У доларах США, що становить 80 USD. Після того, як було зроблено кепку, під час цього раунду більше не було дозволів. Пам'ятайте, ставки і рейзи на повороті і річці будуть зроблені на вищому межі (ми побачимо це пізніше). Зрештою, наслідки дозволених рейзів виглядають наступним чином: ставка, рейз, ре-рейз, кеп.

Тепер повернемося до гри. Дія продовжується за годинниковою стрілкою навколо столу, вимагаючи, щоб кожен гравець приймав рішення, чи треба дзвонити, піднімати або викидати, як вони вважають за потрібне, доки він не досягне гравця на позиції Мала сліпа. Припустимо, що кожен подзвонив. У нашому прикладі 20 / 40 це означатиме, що всі вони здійснили 20 USD у банк. Отже, тепер настала черга Малого сліпого. Пам'ятайте, що на початку раунду ця людина вже зробила ставку, що дорівнює половині нижньої межі (10 USD у нашому прикладі). Через це, якщо цей гравець вирішить подзвонити, йому доведеться лише додати 10 USD у банк (що робить 20 USD у його загальній сумі). Звичайно, він також може підняти до 40 USD або гадаю.

Так ось коли дія переходить до Великого Сліпого. Цей гравець вже здійснив 20 USD у банк. Теоретично, пре-флоп може вважатися закінченим, тому що кожен зробив ту ж суму, але, оскільки Великий блайнд є єдиною позицією, яка ще не прийняла рішення на основі своїх карт, йому дозволяється робити це в цьому конкретний момент. Він може підняти (до 40 USD), перевірити або вигнати. Зазвичай, гравець не може перевірити, якщо на столі є гроші, але в цьому випадку гравець у позиції Big Blind може насправді перевірити.

Важливо також пам'ятати, що в більшості випадків, якщо у вас ще є опція, особливо на самому початку гри і в першій половині раундів, краще перевіряти замість того, щоб кинути руку. Це дає вам більше можливостей, оскільки ви все ще перебуваєте в грі, і ви завжди можете отримати картки, які покращать вашу руку. У випадку, якщо гравець на позиції Великого блайнду вирішить зробити рейз, гра традиційно продовжується за годинниковою стрілкою, поки всі гравці не подзвонили або не скинули свої карти. Наприкінці всіх регулярних раундів гра продовжується доти, доки всі гравці не вчинять ту ж суму грошей у банк, або не скинуть свої карти. У нинішньому прикладі ми дозволимо нашій гравцеві Big Blind перевірити.

При цьому вважається, що раунд Pre-Flop закінчився, і всі фішки зібрані і розміщені в середині таблиці.

Флоп

Дилер роздає на стіл три картки обличчя. Ці карти традиційно називаються Карти спільноти або Картки Ради, і, як випливає з назви, ці карти поділяються всіма гравцями за столом, щоб допомогти завершити свої покерні руки. Коли спільні карти роздаються, першою людиною, яка повинна прийняти рішення, є гравець зліва від кнопки дилера. Зазвичай, це особа у позиції «Невеликий сліпий», але у випадку, якщо останній зірвався, наступний гравець перший запускає дію. Цей гравець може або перевірити, або зробити ставку. Потім дія продовжується, поки кожен гравець не має шансу перевірити, подзвонити (якщо ставка або підвищення), підняти або викинути. Після того, як ставка або підвищення, кожен гравець повинен відповідати зробленій ставки, повторно підняти або викинути, щоб дія продовжилася. Звичайні для всіх гравців перевірки під час туру. У цьому випадку гроші не будуть додані в банк, а раунд закінчиться.

Кінець раунду наступає після того, як всі гравці подзвонили (або скинули), і зробили ставку рівної суми.

Поворот

Дилер розміщує на столі четверту загальну карту спільноти. Знову ж таки, гравці, починаючи з гравця, що залишився від Дилера, можуть перевірити, покласти або погасити відповідним чином. Так чи інакше, в цьому раунді (і наступному) всі гравці повинні ставити і піднімати відповідно до верхньої межі таблиці. Після нашого прикладу максимальна сума ставки і підвищення в цьому раунді становить 40 USD. Акція продовжується, як і раніше, коли всі гравці, нарешті, роблять ставку на ту ж суму, або кидають руку. Знову ж таки, всі ставки в цьому раунді об'єднуються в центрі таблиці.

Річка

Дилер зараз роздає картку 5th обличчям вгору, і це остання спільна карта на столі. У кожного гравця тепер є сім карт: дві картки та п'ять загальних карт на столі. Ці карти служать для створення найкращої комбінації з п'яти карт. Знову ж таки, гравець, ліворуч від дилера, першим виступає і дія продовжується навколо столу так само, як і раніше.

Важлива примітка: у цьому, або в будь-якому іншому раунді, якщо гравець робить ставки або рейзи, а всі інші гравці викидають свої карти - рука закінчується, і гравець, який зробив останню ставку або підняти до того, як всі інші автоматично виграють руку. Окрім того, переможець не зобов'язаний показувати свою руку, хоча він збирає всі гроші, що ставка до цього моменту.

Розкриття карт

У випадку, якщо гра все ще триває, і всі або частина гравців все ще знаходяться в банці, після Річки, інші гравці повинні порівнювати свої карти, щоб визначити переможця в останньому раунді, який називається розтином. Традиційно гравець з вищою рукою виграє руку і захоплює банк. Якщо два або більше гравців мають однакові руки, то банк розділяється між ними з будь-якими залишилися непарними чіпами, що йдуть гравцю ліворуч від Дилера.

Якщо ви граєте в професійній версії Texas Hold'em і хочете дотримуватися всіх особливостей цієї гри, пам'ятайте наступну структуру, яка показує, як гравці повинні показувати свої карти. Перший, хто покаже свої карти, є останньою особою, яка зробила агресивну дію під час ставок або підйому на річці. Наприклад, якщо гравець на позиції Small Blind перевіряє, позиція Big Blind ставить 40 USD, а всі інші дзвонять. У такій ситуації гравець з позиції Big Blind показував свої карти першим. Однак, якщо хтось ще підняв (і всі інші називалися або кидали), то ця людина першою покаже свої карти. Якщо гравець ліворуч може побити цю руку, він буде показувати свої карти. Однак, якщо вони мають нижчу руку, то вони не зобов'язані показувати свою втрачену руку і можуть просто гадати. Після того, як всі гравці показують свої руки (або відкинуті), гравець (і) з найвищою видимою рукою виграє банк.

Що буде далі?

Після Showdown всі карти повертаються дилеру, виграючий гравець збирає свої фішки, а Дилерська кнопка переміщається за годинниковою стрілкою до наступного гравця. Ця акція, як згадувалося раніше, гарантує, що Дилер, Малий Сліпий і Великий Сліпий обертаються, гарантуючи, що всі гравці за столом грають на всіх позиціях.

Ліміт горщика

Ігри з обмеженням на поті. Гравці можуть робити ставки в будь-якому місці між поточним лімітом таблиці (нижній ліміт під час попереднього флопу і флоп і вищий ліміт під час повороту і річки), а також максимальну суму в банку і на столі.

Наприклад: Ми приєднуємося до гри 20 / 40 під час флопа. У банці є 200 USD, і гравець у позиції Small Blind зробив ставку 20 USD. Наступний гравець повинен зробити ставку 20 USD на виклик. Створення загального пакета 240 USD (200 (Пот) + 20 (ставка 1st Player) + 20 (Ваш виклик)). У цьому випадку можна підвищити до 240 USD.

Наприклад, ви підвищуєте на 160 USD. Зараз в банці є 400USD. Наступний гравець повинен принаймні назвати вашу ставку 180 USD. Це означатиме, що на таблицю тепер є 580 USD (200 (Пот) + 20 (ставка гравця 1st) + 180 (ваша ставка і підвищення) + 180 (виклик наступного гравця). або вище, у нашому прикладі 20 USD або 40 USD) і 580 USD.

Як ви можете бачити, розмір банку збільшується в геометричній прогресії, і через це цей тип покеру іноді можна вважати ближче до гри No Limit, ніж фіксований ліміт.

Немає обмежень

Досить просто, як випливає з назви, в грі без ліміту, гравці можуть робити ставки між лімітом раунду та їхньою загальною кількістю фішок. Ставлячи всі свої фішки, в будь-якій грі в покер називають "All In". Це може бути тому, що ви вирішили підняти на всю суму ваших фішок, або тому, що ви просто вичерпали фішки під час цієї конкретної руки.
Примітка: Перезавантаження чіпів ПІСЛЯ рук покеру суворо заборонено.
Якщо під час роздачі гравець вичерпав фішки, але інші гравці продовжують робити ставки, то банк розбивається в точці, де гравець ставить всі свої фішки. Всі наступні ставки, зроблені іншими гравцями, зберігаються в окремому "Side Pot". На Showdown, оригінальний гравець змагається тільки за Головний банк, той, якому він сприяв. Всі інші гравці змагаються за обидва горщики. У наземному середовищі першим визначається переможець побічного банку.

Іноді ви можете побачити кілька бічних горщиків. Знову ж таки, тут застосовуються ті ж самі правила. Знову ж таки, гравці змагаються тільки за банк (и), на які вони внесли свій внесок.

Омаха

Омаха - варіація Техаського Холдему, яку грають майже однаково з єдиним винятком - гравцеві роздають порожні карти 4, що роздаються обличчям вниз, а не двома, як у Техаському Холдемі.

Пам'ятайте, що дуже важливо мати на увазі цей факт, оскільки у випадку, якщо ви цього не зробите, ви, мабуть, матимете певні проблеми з визначенням обсягу карт. Погляньте на цей яскравий приклад:
Ваші картки: 5h - 10s - Js - As.
Спільними картками є: 3d - 4d - 6c - 7c - Kh.

Ви можете бути здивовані, але тут ні ви не зробите Flush з Ace high і ні Straight з 3-4-5-6-7. У цьому конкретному випадку єдина найкраща комбінація - це рука з Ace high.

І тут найкращим варіантом для вашого приводу буде наступне: У Omaha Hold'em ваша комбінація створюється тільки з двох ваших карт і трьох з 5 на столі.

OMAHA HI-LO

Щоб зробити виграшну комбінацію в Omaha High Lo ви повинні створити покерну комбінацію, що складається з карт 5, де найвища картка в ній повинна бути не вище 8. Для того, щоб створити комбінацію, можна використовувати туз як найменшу карту (туз може бути і найвищою, і карткою, що допоможе вам зробити відповідні комбінації), Straight і Flush не враховуються тут як комбінації.

Згідно з вищесказаним, досить легко здогадатися, що найкраща рука в Omaha High Lo складається з 5-4-3-2-Ace. І знову, майте це на увазі, тут не враховуються Straight і Flush. Або навіть у випадку, якщо всі ваші картки 5 будуть носити однаковий костюм (наприклад, всі серця), і якщо Flush не враховується, так, це буде ідеальна комбінація для Omaha High Lo. І ви також повинні пам'ятати, що будь-яка пара тут буде вважатися високою. Таким чином, у цьому випадку 2-2-4-5-A не буде створювати комбінацію "lo".

Якщо жоден з гравців не зумів створити ло-руку, виграє гравець з найвищою рукою. Навпаки, коли діють два гравці, один з найвищої руки, а інший з найважчим, розколюють банк. У рідкісних випадках гравець з обома можливими комбінаціями в одній руці займе як частину банку, так і верхню і нижню. У ході цієї гри гравець повинен спочатку зробити високу руку і тільки потім (коли це можливо) створити ло-руку. Таке ж правило діє і для розтину: перший визначається найвищий переможець.

Як грати в Омаха Хай Ло?

Як вже було сказано, гра грається майже так само, як і Техаський Холдем з єдиними двома відмінностями: гравці роздають 4 картки замість двох, як у Texas Hold'em, а друга різниця в тому, що вся горщик ділиться на дві частини - одну на високі руки, а іншу на Lo. Кожен гравець повинен створити комбінацію 5-карт для High hand і комбінацію Lo для Lo. Всі виграші розподіляються відповідно. У разі, якщо жоден з гравців не зумів створити комбінацію lo-hand - весь банк приходить до гравця з найвищою рукою. У випадку, якщо один гравець виграє як високі, так і ручні руки - він бере весь банк.

Стратегії Omaha High Lo

Альтернативно до Техаського Холдему кожен гравець отримує порожні карти 4. Також слід пам'ятати, що ця гра виявиться досить невигідною для тих гравців, які не визначили хоча б базову стратегію. Це особливо важливо, коли менше гравців збиваються в перших раундах гри. Ви зрозумієте причину цього процесу.

Стратегія Omaha High Lo - Пам'ятайте 2 + 3

Щоб правильно оцінити вашу потенційну комбінацію, необхідно завжди пам'ятати, що тільки дві з ваших чотирьох карт потрібні для формування комбінації з трьома з карт 5 на столі. Це правило дуже важливо пам'ятати, щоб розпізнати можливу сильну руку. З іншого боку, у випадку, якщо ви не звернете на неї особливої ​​уваги, у грі ваша рука може здатися вищою, ніж ви очікували. Щоб сформувати найсильнішу комбінацію Lo-hand, рекомендується зрозуміти та запам'ятати основні 2 правила:
1. Уникайте будь-яких карт у вашій комбінації
2. Найвища вартість однієї картки в руці не може перевищувати 8

Omaha High Lo стратегія горіхи Lo

Перш за все наведемо визначення «горіхів». Щоб мати Nuts lo hand означає мати найсильнішу можливу комбінацію. Уперше гравці-новачки можуть не визначити його вперше, хоча це досить просто і що важливіше, важливо знати, щоб виграти в Омахе Лоу. Ось невеличка підказка для зручності посилання: «Nuts Lo» - це «2 + 3». Це означає, що, якщо дві ваші чотири карти у вашій картці є двійкою (2) і Ace - ви тримаєте комбінацію Nuts Lo.

Але ви також повинні стежити за спільнотою (картки, карти на столі), так як три з них, що складаються з 8 і loer, а також картки без пари, будуть додані до вашої двійки і Ace і сформують найкращу можливу комбінацію у руці. Ще один сприятливий для вас відключення буде створений Deuce і 3 і Ace на столі. Як і в ході гри, будуть додані ще дві спільні карти, такі як 8 або lo та пара непарних карт - вам обов'язково доведеться мати Nuts lo. У цьому випадку ми настійно рекомендуємо підняти ставки, оскільки в цій ситуації у вас є досить високі шанси взяти хоча б банк Lo hand.

Омаха Висока Ло Стратегія Горіхи Флеш

Як ви вже здогадалися, найкраща комбінація Nuts Flush - Flush. Всі гравці повинні знати, як відрізнити Флеш від горіхів, принаймні, з метою отримання явно ближче до банку. Погляньте на цей приклад:

Ваші картки: 2c - Ac
Спільні картки: Dc - 9c - 7c.

Оскільки більшість ваших опонентів, швидше за все, матимуть флеш-серця, ви можете зберігати спокій, як ви знаєте, що ви маєте максимально можливий флеш-флеш. Можливість розпізнавання такого роду комбінацій може значно поліпшити ситуацію в грі та допомогти визначити обсяг ваших подальших ставок.

Стратегія Omaha High Lo Ваші шанси проти шансів вашого опонента

В ідеалі ви повинні знати, як визначити найкращу можливу комбінацію вашого супротивника, і якщо на столі є три карти одного костюма. Ви повинні розуміти, що в такій ситуації хоча б один з ваших опонентів теоретично може мати флеш. У цьому випадку, якщо ви 100% впевнені, що ваша рука не достатньо сильна, щоб перемогти флеш - ви повинні скласти. З іншого боку, у випадку, якщо спільні карти на столі формують світло Прямо як 3-4-6-8-9, то це стане набагато краще, якщо у вас є принаймні Straight або рука, досить сильна, щоб перемогти його, навпаки - краще скласти.

У наведеному прикладі 3-4-6-8-9, існує принаймні 5 способи формування Прямо з двома з ваших карт і 3 спільних карт з 5 на таблиці:
• 2-3-4-5-6
• 3-4-5-6-7
• 4-5-6-7-8
• 5-6-7-8-9
• 6-7-8-9-10
Звичайно, ці приклади можуть здаватися десь між науковою фантастикою і фактами, хоча вони чітко демонструють необхідність високої уваги гравця до можливих карт опонентів.

Стратегія високих рук Омахи Хай Ло

Оскільки ця гра передбачає велику кількість виграшних комбінацій, будьте готові до того, що їх кількість буде значно перевищувати кількість можливих комбінацій в Техаському Холдемі. Так що не забудьте зрозуміти, що три з роду або пара далеко не ті комбінації, які часто виграють в Омаха.

Поширені помилки в Омахе

Однією з найпоширеніших помилок перших гравців є те, що вони зіпсувалися з визначенням значення стартової руки після отримання своїх карт. Це відбувається з тієї причини, що більшість з них відкрили світ покеру під час гри в Техаському Холдемі, і тому вони переоцінюють свої високі картки під час гри в покер Омаха.

Наприклад, пара тузів здавалася б досить сильною комбінацією для PF (префлоп), тоді як часто це не виграє, коли на флопі не відображається третій туз.

Ще однією яскравою помилкою нових гравців є неконтрольований рейз у випадку високої пари відразу після угоди. Такі очевидні рейзи, як правило, легко спрогнозувати досвідчені гравці, які схильні робити паралелі між ставками і рейсами, чекаючи сильної карти на флопі.

Ще однією очевидною помилкою є досвідчені спроби самоочевидного блефу. Більш того, це одна з тих помилок, які можуть стати чистою катастрофою, коли більшість гравців розкриють цей блеф, провівши аналогію між попередніми ставками і рейсами, і тому блеф просто залишиться нерозумним. Так ось невеликий чайовий для нових гравців Омахи покеру: збережіть своє справедливе ім'я і намагайтеся уникати блефу, поки не відчуєте себе в достатній мірі для вашої визначеної стратегії.

При переході від Texas Hold'em до Omaha, деякі нові гравці, очевидно, помітять паралель між звичайним обсягом традиційного Hold'em і Omaha High-Lo, які, як правило, значно вище.

У той час як більшість гравців відіграють відразу після флопу, коли грають в Техаському Холдемі, гравці Омахи з 4-картами в руках разом з великою кількістю шансів, навряд чи згортають свої карти після першої угоди.

Інша поширена помилка для нових гравців не складати картки з Nuts (найвища можлива рука на даний момент) після флопу. Наприклад, ви отримали Nuts після флопу, скажімо, високий Straight з Ace. Що буде далі? Гравці піднімуть доти, поки не буде ваша черга прийняти рішення. І коли гравці очевидні, щоб зробити ставку, а не чекати флеша, ваше найкраще рішення буде складати ваші карти і вибрати кращий момент.

Що таке ліміт банку?

Limit Pot - це свого роду покер Омаха, який також відомий як PL. Це означає, що будь-які ставки або рейзи в ході такого роду гри повинні відповідати кількості в банку. Іншими словами, обсяг банку буде діяти як обмеження під час ставки. Максимальна ставка в першому раунді ставки повинна бути еквівалентна сумі малих і великих блайндів. Наприклад, у грі 10 20 ставка не повинна перевищувати суму великих і малих блайндів, з точки зору поточного прикладу ставка не може перевищувати 30. Таким чином, наступний гравець може або підібрати ставку в кількості 30, або підняти її до 60.

Ананас OFC

Pineapple Open Face Китайський покер - своєрідний китайський покер, в якому з другої черги гравці отримують три карти обличчям вниз, один з яких повинен бути складений. Противники в кінці бачать тільки дві карти, третя залишається нерозкритою для них.

Гра грається зі стандартною колодою карт 52 (від 2 до Ace, без джокерів). Костюми рівні. Максимальна кількість гравців в ананасі - 3.

Таким чином, гра відбувається в поворотах 5: 5 + 2 + 2 + 2 + 2

У разі фантазії гравець отримує картки 14, з яких 13 повинен бути використаний і 1 відкидається.

Мета ігор полягає в тому, щоб отримати найсильнішу комбінацію, щоб бити суперників і збирати більше очок. Гравець з найбільшою кількістю очок виграє в кінці раунду.

Ручний поворот

Гра грається з картами 52. Немає спільних карт або раундів ставок.

Робота з картами в руці.

На вулицях 5 картки обробляються по черзі.

- 1st вулиці - роздаються картки 5.
Гравець повинен викласти всі карти 5 в коробках

- 2nd вулиці - роздаються картки 3.
Починаючи з 2nd Вуличний гравець повинен викласти картки 2 в коробках і відкинути карту 1.

- 3rd вулиці - роздаються картки 3.

- 4th вулиці - роздаються картки 3.

- 5th вулиці - роздаються картки 3.

Коробки

Гравець повинен викласти всі карти в трьох коробках:

- Фронт - верхній ящик з картами 3 (найслабший)
Можливі комбінації: три в своєму роді, одна пара, висока картка і т.д.

- середня - середня коробка з картами 5 (середня)

- Назад - нижній ящик з картами 5 (найсильніший)

Правило коробок: передня коробка не може бити середню коробку, середня коробка не може перевернути коробку. Комбінації повинні бути відсортовані по старшинству знизу в порядку зростання. Допускаються рівноправні комбінації. Якщо це правило не дотримується, рука вважається забрудненою і гравець не отримує жодних очок.

Підтвердження початку гри

Коли за столом сидять принаймні гравці 2, кожен гравець повинен підтвердити, що він готовий до початку гри. Гра не почнеться, доки всі гравці не підтвердять її. Щоб підтвердити, гравці повинні вибрати відтворення у спливаючому вікні.

Ігровий процес.

Після початку гри на першій вулиці гравцеві, що знаходиться ліворуч від дилера, роздаються картки 5. Усі гравці можуть бачити ці карти.

Гравець повинен покласти всі 5 карти в три коробки. Ігри граються повністю відкритими. Гравці не мають жодних нерозкритих карт. Всі картки викладені в коробках, вміст яких доступний усім учасникам. Гравці викладають карти один за одним. Процес викладання на першу вулицю видно всім гравцям.

Кінець переміщення в 1st вулиця

Після того, як гравець виставить всі карти, йому доступна кнопка «Готово». До кінця черги гравець може перекласти будь-які свої карти.

Після завершення руху наступному гравцеві роздаються картки 5 і так далі, поки перша вулиця не буде завершена.

Кінець переїзду на інших вулицях.

Починаючи з другої вулиці і доки всі гравці не розставляють картки 13, гравці отримують три картки обличчям вниз і викладають дві з них в коробки. Картку розвертання відкидається, натиснувши кнопку “відкинути”. Відкидаючи третю карту, відкриваються ще два. Гравець не може переміщати карти, розкладені на попередніх вулицях.

Час на черзі.

Кожен гравець має однакову кількість часу, щоб скласти карти на кожній вулиці - 2 хвилин. Починаючи з першої вулиці відбувається зворотний відлік. На другому вулиці гравець має менше часу, ніж на першому і т.д. Якщо гравець поза часом, він буде мати додатковий банк часу - 3 хвилин. Якщо гравець використовує весь час, але все ще має залишитися картки, вони будуть розміщені автоматично.

Якщо гравець поза часом, його карта розкладається автоматично:

- Карти викладені в порядку, в якому вони були отримані, спочатку на нижньому рядку, після чого на середній і верхній.

- Починаючи з другої вулиці, перші дві отримані карти розкладаються, а третій відкидається.

Якщо у гравця є зв'язок з сервером, то "Time Bank" також запускається - 3 хвилин. Якщо наприкінці всього гравця «Тайм-Банку» не вдасться встановити зв'язок з сервером, його поточний має бути роздано автоматично і підраховано, гравець буде переміщений до «Сидіти» і не продовжить гру, крім тих, випадки, коли опонент має право займатися «фантазією». Згідно з правилами китайського покеру “Fantasy” є продовженням активної руки, тому він буде гратись і тільки після того, як гравець буде переміщений до “Sit out”. Банк часу відновлюється після переходу гравця до іншої таблиці.

Підрахунок і бонуси.

Наприкінці рук підсумовуються бали. Очки нагороджуються при попарному порівнянні рук кожного гравця. У кожній парі порівнюються відповідні комбінації: найвищі з найвищими, середні з середніми і найнижчі з найнижчими.

У разі жеребкування на будь-якій з рук (наприклад, обидва гравці мають однаковий спалах на нижньому рядку) жоден з гравців не отримує очок за цю руку.

Правила підрахунку очок.

Є два способи підрахунку очок:

- Метод 2-4
Гравець отримує 1 точку за кожну виграну руку.
Крім того, гравець отримує 1 пунктів, якщо він виграв 2 з трьох рук або всі три руки.
У разі розіграшу жоден з гравців не отримує очок. Але якщо гравець виграє з двома іншими руками, він отримує три очки - по одному на кожну виграну і руку і один додатковий.

- Метод 1-6
Гравець отримує 1 точку за кожну виграну руку.
Крім того, гравець отримує очки 3, якщо він виграв всі три руки.

огидний
якщо в кінці руки гравець склав комбінацію з провалом у порядку своєї сили, то рука вважається забрудненою. У цьому випадку всі його комбінації розглядаються як втрачений іншим, і він не отримує жодних очок, але платить штраф у розмірі очок 6 і бонусних очок кожному з гравців.

Якщо два або більше гравців мають «фол», їхні руки отримують 0 точки на етапі порівняння.

відрахування

На додаток до балів за перемогу, гравці отримують роялті за комбінації, незалежно від результатів розподілу.

Фоли не отримують роялті.

Інші ігри

Шпилька 7-Card

7-Card Stud вважається одним з тих класичних видів покеру, хоча, якщо ви впевнені, що традиційний техаський холдем більше не є викликом для вас, ви обов'язково повинні спробувати 7 Card Stud. Ця гра полягає у створенні найкращої комбінації 5-карт з карт 7. Основним принципом 7 Card Stud є запам'ятовувати всі роздані картки і повністю усвідомлювати свій потенціал. Незважаючи на те, що 7 Card Stud багато в чому відтворюється так само, як і багато класичних покерних ігор завдяки подібності виграшних комбінацій, хоча і має ряд диференційних особливостей, на які варто звернути увагу.

Ставки

Однією з ключових відмінностей 7 Card Stud є те, що тут не використовуються жодні блайнди для початку раунду ставок або всієї гри. Тут усі гравці повинні робити ставки в тій же кількості, залежно від встановлених лімітів.

Кожен гравець повинен зробити форсовану ставку, яка також називається Анте. Обсяг такого роду обов'язкової ставки залежить від лімітів таблиці, зазвичай варіюється від 10-25% від мінімальної необхідної ставки. Найчастіше 7 Card Stud грає з обмеженнями фіксованих ставок.

Починаючи рукою

Найголовніше тут залишатися терпеливим, оскільки ці дійсно сильні стартові руки, які гарантують негайну перемогу, можуть відбуватися досить рідко. Тому, перш ніж складати картки відразу після флопу, ви повинні зробити вузьке дослідження і провести глибокий аналіз всіх потенційних варіантів з розданими картами.

Стратегія

Оскільки ваша практика з будь-яким іншим видом гри в покер може показати вам, немає нічого більш ефективного і вартого, ніж насправді практика і глибокий свідомий підхід. Ось чому ми тут не зупиняємося на звичайній або загальноприйнятій спеціальній магічній системі, яка допоможе вам у перемозі. Тут потрібно усвідомити, що результат гри, як і ваш особистий успіх, залежить тільки від вашої здатності читати суперника. Останнім часом ми розглянемо цю проблему більш детально.

Основні правила

На відміну від більшості покерних ігор, тут ви не зустрінете ніяких спільних карт. Кожен гравець отримує картки 7 в цілому. Всі гравці, яким вдалося вийти на фінальний раунд, повинні зробити найкращу комбінацію 5-карт з карт 7 в руці. Як завжди, цю гру грають за допомогою стандартної деки для карт 52. А саме кількість карт визначає кількість людей, які можуть грати в одній ігровій сесії. Кількість гравців у Seven Card Stud коливається від двох до максимум восьми. А тепер спостерігаємо весь процес гри в правильному порядку. На відміну від Texas Hold'em і Omaha poker, Seven-card stud грає тільки з лімітами ставок. У Seven-card stud Ви не знайдете жодного типу Limit або No Limit. У цій статті ми розглянемо наступний приклад: 7-Card Stud з фіксованим обмеженням 10 20.

Гра починається

Перш ніж дилер роздає свої перші картки гравцям, починаючи зі своєї ліворуч за годинниковою стрілкою, кожен гравець повинен зробити обов'язкову ставку, яка також називається Анте. Кількість анте зазвичай становить близько 1 5 мінімального ліміту таблиці. Тут Анте грає ту ж роль, що і блайнди в традиційному Техаському Холдемі - він розміщується, щоб почати наповнювати банк.

Третя вулиця

Отже, перша угода полягає в наступному: всім гравцям роздано дві карти. Як тільки дилер роздав дві карти для кожного гравця, він роздає ще одну карту, але на цей раз обличчям вгору. Всі карти, які роздаються лицем вгору, залишаються на столі. Тепер кожен гравець має одну особу вгору і три картки обличчям вниз. Перший раунд ставок називається «Третя вулиця» і починається з того, що гравець показує найвищу карту за рангом.

Костюми ранжируються від найвищого до: Лопати, Серця, Діаманти та Клуби.

Гравець з найнижчим показником карти повинен зробити вимушену ставку, відому як ставка "Bring In". Ця ставка зазвичай встановлюється за таблицею. Після нашого прикладу, з лімітами 10 20, тут Ante буде дорівнює 2. Після того, як наступна ставка була зроблена наступним гравцем ліворуч від гравця, який зробив ставку привіз, він має можливість складання, виклику або підвищення ставки, як звичайно. Сума рейзу в першому раунді гри не повинна перевищувати 10 (нижня межа таблиці). Кожен раунд дозволяє лише одну ставку від кожного гравця і три рейзи, отже максимальна ставка в цьому випадку - 40.

Четверта вулиця

Після того, як всі гравці зробили свої ставки, дилер вніс чергову картку вгору, що традиційно називається "Четверта вулиця". На розданих картах інший раунд ставок починається з того, що гравець показує найвищу руку. Сума рейзу в першому раунді гри не повинна перевищувати 10 (нижня межа таблиці). Гравець, який показує пару, може робити ставку 20 (ліміт високого столу). Після цього всі гравці, що починають ліворуч від гравця, що показують найкращі карти, повинні приймати свої рішення.

П'ята вулиця

Після другого раунду ставок, наступна карта, що приїжджає, також повертається вгору і називається «П'ята вулиця». Таким чином, до цього моменту у кожного гравця є картки 5 в цілому: 3 лицьовими картами і картами 2. Сума першої ставки в цьому раунді - 20. Наступний раунд знову починається з того, що гравець показує найвищу руку.

Шоста вулиця

Отже, третій раунд ставок закінчується, і дилер вносить останню картку вгору кожному гравцеві, і цей раунд називається «шостою вулицею». Знову починається раунд ставок, коли гравець показує найвищі видимі карти, а обсяг ставок перевищує відповідно до верхньої межі.

Сьома вулиця

А після раунду ставок дилер вносить останню карту кожному гравцеві, і ця картка роздана обличчям вниз. У покерному співтоваристві останню карту у Seven Card Stud часто називають «вниз і брудною». Дана картка супроводжується фінальним раундом ставки, а сума необхідної ставки є стабільною.

Розкриття карт

Тепер кожен гравець використовує п'ять своїх сім карт, щоб скласти свою останню руку. Вирішуючи, яка комбінація краща, всі гравці розкривають свої карти, і найкраща з цих карт комбінацій виграє банк.

малина

Razz - варіант 7 Card Stud, де найкращий низький хід виграє банк. Гра може бути відтворена двома-восьми гравцями. Він відтворюється з колодою карт 52, що не містить джокерів. Кожному гравцеві роздано всього сім карт, але для визначення переможця використовується тільки найкраща п'ятикартова низька рука. На відміну від 7 Card Stud Hi / Lo, в Razz немає «восьми або кращої» вимоги до банку.

Пам'ятайте, що (на відміну від Seven Card Stud Hi / Lo і Omaha Hi / Lo), не існує "кваліфікатора", найкраща низька рука виграє весь банк.

32 Card-Draw

Ця гра є особливо захоплюючою, тому що всі нижчі картки від 2 до 6 видаляються з колоди, тому в кінцевому підсумку ви отримуєте багато високих карток, і легше отримати три в своєму роді або повний будинок. Майте це на увазі, коли ви граєте - ваша рука може бути великою, але і руками ваших опонентів!

 • Ця гра грається з 2 для гравців 5.
 • 3 жалюзі - маленькі, великі, і більше, коли більше, ніж 3 гравців (2-3 гравці повертаються тільки маленькі і великі блайнди).
 • При обміні карт першим гравцем після розповсюдження дилера (як у розіграші картки 5), але у другому раунді, акція починається після незрозумілого (не після дилера). У хедз-ап ситуації (тільки гравці 2) дія починається з малого блайнда.
 • Гравець може відкинути максимум карт 4.
 • Ліміт часу для підняття становить 10 секунд, після чого можна лише перевірити, зателефонувати або скинути.
 • Знята колоду: карти з рангу 2-6 видаляються, незалежно від кількості гравців у грі.
 • Тузи можуть грати високі або низькі, так що ви можете мати прямий A-7-8-9-10 або 10-JQKA.
 • Функція Parole дозволяє гравцям розділити банк (тільки 2nd).
 • Краватки можуть бути розбиті на костюм.
 • Рінг-рейтинги відрізняються в 32-Card Draw Poker.

Бадугі

Відносно нова варіація покеру, яка поєднує в собі особливості Техаський Холдем, Draw Poker і малина.

Кожному гравцеві роздають чотири карти, а найменшу - перемогу - чотири карти різного рангу та масті. У грі можна грати максимум з шести гравців і грати з колодою карт 52. Туз завжди низька карта.

Початок угоди схожий на техаський Холдем - два гравці з лівого посту дилера - маленький і великий блайнд. Після цього гравці роздають чотири карти, і гравець зліва на великому блайнді починає перший раунд ставок.

Гра включає в себе чотири раунди ставок. Під час кожного з трьох раундів розіграші гравці можуть торгувати з нуля до чотирьох карт. Після закінчення четвертого раунду ставки, решта гравці розкривають свої карти за годинниковою стрілкою навколо столу. Гравець з кращою рукою виграє банк.

Рейтинг рук (за спаданням)

 • Badugi - це рука, яка складається з чотирьох карт різного рангу і костюма, найкращим з яких є 4-3-2-А.
 • Трикартова рука - складається з трьох непарних карток різних костюмів.
 • Двокартка рука - має дві непарні карти різних костюмів.
 • Однокартова рука - виграє низька карта.

Найгірша рука в Бадуги К-К-К-К.

Texas 6 +

Кожен був роздутий про цю нову гру, яка прийшла до таблиць Макао, де грають Айві і Дван, що називається Six Plus Hold'em. На перший погляд, це виглядає як дуже захоплююча і приваблива гра для нових гравців! Це може бути новий Chris Moneymaker з точки зору залучення веселих гравців, щоб грати в онлайн, і добре, якщо ви знаєте, як грати в Texas Hold'em добре, ви будете мати легкий перехід до цього нового режиму гри.

Основною відмінністю Texas 6 Plus є кількість карток (36 замість 52) і міцність комбінацій:

Техас 6 + можна грати лише з двома гравцями, до максимум десяти гравців. Він грається з колодою карт 36 (від 6 до Ace) без джокера. Кожен гравець отримує дві карти, обличчям вниз. Ці карти називаються картами, що відкриваються. Потім дилер роздає п'ять спільних карт обличчям вгору. Гравці можуть використовувати будь-які п'ять карт для формування комбінації. Найкраща комбінація п'яти карт виграє банк.

Грати заразhttps://pokerdom.com/

Казино Бонуси

Разом: 4
souWizardApi.init ('p21661p3144303pb6f5', 'p'); Бонус 1000R для нових гравців Pokerdom ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Минулий

: Категорія:

Створено:

Минулий

: Категорія:

Створено:

Минулий

Ненадійні бонуси

Разом: 0

На жаль, не знайдено бонус казино