Скріншот Bingo Loft
Зберігати RSS

Bingo Loft

Bingo Loft живиться від програмного забезпечення, яке належить компанії Brigend Limited, яка є дочірньою компанією Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited ("Cassava"). Компанія Cassava із задоволенням надає послуги онлайн-бінго за ліцензією віддаленої азартної гри, виданою урядом Гібралтару Кассаві. Всі ігри на цьому сайті повністю перевірені та широко перевірені для забезпечення чесна гра та чесні виплати. Нашими основними пріоритетами є безпека та конфіденційність.

відповідальна гра

Хоча ми знаємо, що Bingo Loft є місцем для того, щоб бути, і в той же час ми знаємо, що нам потрібно забезпечити наших гравців безпечним і відповідальним ігровим середовищем. Ми знаємо, що ми несемо відповідальність за надання вам неймовірно цікавого досвіду, але ми також зобов'язані запобігати нав'язливому використанню та запобігати доступу до наших ігрових продуктів. Як відповідальна ігрова компанія ми прагнемо забезпечити прозору захист гравців.

 • Захист неповнолітніх
 • Запобігання компульсивним азартним ігор

Захист неповнолітніх

У відповідності з Урядовим ігровим розпорядженням Гібралтару, якщо ви перебуваєте у віці 18, вам не дозволяється грати в наші ігри Bingo. Ми використовуємо складні системи, які можуть перевірити, якщо хтось, хто намагається грати в наші ігри Бінго, є неповнолітніми, і ми відстежуємо їх, якщо вони намагаються грати на Bingo Loft. Ми також переконуємося, що ми не розробляємо кімнати для залучення дітей або підлітків. Ми також переконуємося, що ми робимо все можливе, щоб перешкодити їм приєднатися до Bingo Loft. Однак ми знаємо, що Інтернет доступний у багатьох будинках по всьому світу. Тому ми знаємо, що ігрові компанії та батьки повинні працювати разом, щоб захистити своїх дітей від доступу до вашого облікового запису Bingo Loft. Щоб забезпечити безпеку своїх дітей, ми рекомендуємо встановити програмне забезпечення для фільтрування, щоб заблокувати доступ неповнолітніх до певних веб-сайтів і програм. Додаткові поради для батьків:

 • Не залишайте дітей без нагляду біля комп'ютера під час запуску програми бінго.
 • Захистіть свої ігрові програми паролем.
 • Не дозволяйте особам з 18 брати участь у будь-якій ігровій діяльності.
 • Зберігайте інформацію про ім'я користувача, пароль та метод депозиту в недоступному для дітей місці.
 • Навчіть своїх дітей про законність та потенційну шкоду, заподіяну азартним ігор.
 • Обмежте тривалість часу, проведеного вашими дітьми в Інтернеті.

На жаль, жодна система не є надійною. Якщо ви знаєте людину, яка не досягла віку 18, який зареєстрований у Bingo Loft, будь ласка, негайно повідомте про це нашу службу підтримки support@bingoloft.com

Запобігання компульсивного азартних ігор

Bingo Loft - це цікава, розслаблююча форма розваг. Є, однак, невелика кількість людей, які могли б стати одержимими потенційними грошовими вигодами наших пропозицій. Дослідження показують, що лише дуже невеликий відсоток дорослого населення схильний до нав'язливих проблем з азартними іграми. Наша команда в Bingo Loft навчається методам і прийомам для розпізнавання і вжиття відповідних дій, коли вони стикаються з нав'язливим або неповнолітнім азартними іграми. Ми створили для вас можливість самостійно виключити себе з гри в Бінго, якщо ви відчуваєте, що ваш ігровий досвід більше не є лише формою розваг.

 1. Для отримання додаткової інформації про самовиключення натисніть тут.
 2. Ми також налаштували інструменти для встановлення власних максимальних лімітів на депозити, щоб переконатися, що ви завжди граєте в межах своїх попередньо встановлених лімітів. Для отримання додаткової інформації про встановлення лімітів депозитів натисніть тут.
 3. За вашим запитом ми видалимо ваше ім’я з нашого списку електронної пошти.

Запам'ятати

 • Азартні ігри - це форма розваги. Це не спосіб швидко розбагатіти і погасити свої борги.
 • Азартні ігри - гра на азартні ігри. Немає формул, які б гарантували виграш.
 • Переконайтеся, що рішення про азартні ігри є вашим вибором.
 • Ніколи не намагайтеся переслідувати свої втрати.
 • Регулярно перевіряйте витрати, які ви витрачаєте.
 • Переконайтеся, що ви знаєте правила гри, які ви граєте.

Як і багато інших речей, те, що є приємним у помірності, може бути катастрофічним. Якщо ви підозрюєте, що у вас є проблема з азартними іграми, ви можете звернутися за професійною допомогою до таких організацій:

Грати заразhttps://www.bingoloft.com

Активні бонуси

Разом: 2
Тут починається релаксація джекпота… Чим краще розслабитися після напруженого дня, ніж грати за безоплатні грошові призи? ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Хочете поговорити з друзями? Початок роботи з ексклюзивним бонусом: Вхід в депозит Bingo Loft £ 5 - £ 100 в касі Отримайте бонусний бонус 200%! Отже, якщо y ... ›Докладніше ››

: Категорія:

Створено:

Закінчується:

Ненадійні бонуси

Разом: 0

На жаль, не знайдено бонус казино