0 Коментарі
Скріншот Sloto'Cash
успіх 100%

МОРСЬКА ГОСТ

ВАШІ ДОБРЕ ДОПОМОГИ В КОМПАНІЇ GHOST SHIP!
Головний герой цієї ігрової машини 25-line з високою дисперсією - пірат-привид, капітан корабля-привидів, який тепер нескінченно блукає по морях вночі. У котушках ви знайдете русалки, затонулі гармати і скарби.
Корабель «Привид» є піктограмою розсіювання і дасть до 100x загальну ставку, при цьому приз призведе до того, що 3 або більше з'являться в одному спині. Ви отримуєте безкоштовні ігри 2 для кожного корабля-привидів і піратів, які з'являються на спусковому гачку. Пам'ятайте, що Піратський Дух часто з'являється, щоб заповнити решту барабанів, тому безкоштовні ігри швидко додаються. Якщо ця функція запускається за допомогою розсіювання 4, то всі призи подвоюються під час безкоштовних ігор. Отримайте призи 10x на безкоштовних іграх, якщо ви запустите функцію з розсіювання 5!

Для вашого бонусного бонусного матчу потрібно $ 20 min. депозит і він містить 30x слоти або кено playthrough + 20x перекинувся на виграші спинів і не макс. SLOTOMEMBER може бути активований після завершення першого депозиту, і він містить $ 500 max cashout.

МОРСЬКА ГОСТ

400% Матч + 100 Ghost Ship обертається на вершині у Sloto Cash Оновлено: Вересень 25, 2018 Автор: Damon
Поділитися казино бонусом:

Відповіді на “400% Match + 100 Ghost Ship обертається на вершині у Sloto Cash”